Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után mikor lehet cigizni?

Figyelt kérdés
2 napja volt..:( A szájsebészeten azt mondták, h várjak, mert így 20%al nagyobb esélyem van a rákra..
2011. ápr. 28. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha már abbahagytad ne kezd újra :P
2011. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a rákos témát nem tudom, lehet benne valami, bár szerintem csak riogatnak, de az biztos, hogy a sebed sokkal lassabban gyógyul, ha dohányzol közben. Amúgy szerény véleményem szerint (ami persze csak tipp) ha nem vérzik, akkor lehet óvatosan cigizni, csak ne erősen szívd, mert elkezdhet vérezni.

Meg biztos függ a seb nagyságától és jellegétől is, hogy mit csinálhatsz és mit nem.

2011. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike.:)
2011. ápr. 28. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
várj egy hetet, meglátod hamar elrepül majd.:)
2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem várnom kellett a varratszedésig, de amugy se vagyok nagy bagós szóval nem remgett a kezem egész nap. És én nem a rák miatt hanem a elfertőződés, gennyesedés... miatt aggódnék. Miért nem kérdezted meg a dokit?
2011. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!