Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Mennyi időnek kell eltelnie hogy ne kivánjam ennyire?

Figyelt kérdés
Már 5 napja nem cigizek de még mkindig annyira kiivánom hoogy megőrülök mikor fog elmulni ??? vagy mit csináljak hogy elmuljonn ?????????
2011. máj. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2hét kb, vegyél makukát chipset azt egyed őket.

Elfeledkezel legalább a cigiről.

2011. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, 2 hét szokott a lélektani határ lenni. Ha esetleg rettegsz, hogy meghízol, ajánlani tudom azt, hogy alakíts ki valami kis rituálét a cigizés helyett, pl. (ha szereted) szürcsölj el egy zöld teát vagy nyomj le pár fekvőtámaszt. Na jó, tudom, hogy ezek nem mindenhol megvalósíthatók, de az segíthet, ha valami másra kattansz rá!
2011. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen határidő. Ha már 5 napja nem cigizel, akkor már egyre könnyebb lesz. Lehetnek néha olyan időszakaid, amikor jólesne egy cigi, de nem olyan erősen, hogy érdemes lenne miatta visszaszokni.
2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónapig nem cigiztem,felmérgeltek.. rágyujtottam.. nem kellett volna! Szóval te se tedd.. azóta is szívom.
2011. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!