Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A marihuána tényleg örökre...

A marihuána tényleg örökre kimutatható a gerincvelőből?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szerinted ki fog tőled gerincvelőt venni, hogy megállapítsák, szívtál-e már füvet?...:)

(amúgy én úgy tudom, hogy örökre azért nem mutatható ki, csak onnan tisztul ki legkésőbb...)

2011. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem, csak a szintetikus kábítószerek
2011. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, "csak" 2 generáción keresztül:) szóval, igen, a Te életedben örökre:D
2011. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, szerintem e tüdődből is ki tudják mutatni, hiszen még az első lélegzetvételed nyomát is állítólag megtalálják benne.
2011. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja-.
2011. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen.
2011. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

05-09 10:08


Magyarázd már el nekem legyél oly kedves, hogy a szervezet milyen módon képes érzékelni azt, hogy egy anyag szintetikus, vagy biológiailag előállított! Esetleg arra is választ adhatnál, hogy miben más egy molekula, ha biokémiai folyamatok hozzák létre, mint ha csak pusztán kémiai! (ami végső soron ugyanaz)

2011. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!