Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért nem érzem a vizipipa ízét?

Mért nem érzem a vizipipa ízét?

Figyelt kérdés

füstje az van, csak az ízét nem érzem, miközben a haverom azt mondta hogy érzi...

ötletek?


2011. máj. 12. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
túl sok vizet teszel a tartályba szerintem
2011. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haveromnál szoktam néha, és ő viszont érzi :/ és azt mondta hogy a többiek is általában érzik :D
2011. máj. 12. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:

A nyelvünkkel csak azt érzük hogy valami sós, keserű, savanyú vagy édes, de a többi ízt az orrunkkal érezzük ahogy evés közben egy kis levegő kijutt az orrüregben! Szóval ha eszel egy sült krumplit és teljesen be van dugulva az orrod vagy befogod akkor csak annyit fogsz érezni hogy sós, nem fogod érezni a krumpli ízét!

Lehet hogy a te esetedben ugyanez van, hogy ösztönösen teljesen elszigeteled az orodat a légut többi részéből és ezért nem érzed, próbálj lazábban ki és befújni a füstöt, esetleg próbálj egy kevesett az orrodon keresztűl kifujni!

2011. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát általában az ételeknek csak ezek az ízek vannak amit felsoroltál...vagy a keverékei (de lehet hogy tévedek)

kiengedtem az egészet az orromon, de semmi, csak kicsit az illatát éreztem XD

de lehet hogy az a baj, hogy az orromal nem vettem levegőt csak a pipán XD majd akkor próbálkozok, köszi, segítettél :)

2011. máj. 12. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet lehet a tömési módszer a dohány a szén miatt.Lényeg hogy a dohány kellően nedves legyen jóh lazára tömd és óvd attól hogy megégjen.mikor szívod be a füstöt tedd a nyelved a cső elé és akkor érzed a édes vagy keserű vagy akármilyen ízt

és utána szépen lassan engedd ki probáld élvezni és akkor csak érezni fogod de amugy sokan nem érzik de ez van :D

2011. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fújtam ki gyorsan is meg lassan is, orron meg orr nélkül is, de majd még próbálkozok XD
2011. máj. 15. 19:00
 7/9 Torpetipi ***** válasza:
aaaaaaaaaa....
2011. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nyalogattad elég ideig a vízipipát. A tartálynak üveges, a testnek fémes íze van.
2011. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a dohány minősége lehet a baj! Sokszor én sem éreztem, sőt... Mindig olcsó, gagyi dohányokat vettem és nem éreztem semmit, azonban nemrég vettem jó minőségűt, annak jó az íze.. Bár ha a haverod érzi... Hát nemtudom :/
2012. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!