Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehet hogy nem érzem ki...

Mitől lehet hogy nem érzem ki a vizipipa dohányának az izét csak a kaparó füstöt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mily' meglepő! Még egy vízipipázó egyén. Gratulálok, hogy te is ilyen egyedi, lázadó arc tudsz lenni.
2009. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes választ. :-)
2009. szept. 11. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
első válaszadó buta mondom a lehetőségeket ami nálam is előfordultak:TESCO-S ALUFÓLJA VAGY GAGYI,KONZOL SZÉTÉGETT(HA AZZ AL CSINÁLOD),TÚL NAGYOK AZ ALUFÓLJA JUKAK,NAGY SZÉN PLUSZ HŐTARTÓ(ARRA NEM KELL CSAK HA 60 CENTI FÖLÖTT PIPA),VAGY ROSSZ A PIPA MINŐSÉGE :) RMÉLEM SEGÍTETTEM
2009. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
:D Buta vagyok, mert nem vagyok olyan menő, hogy én is vízipipázzak, mint a magyar fiatalok 80%-a... Basszus, tudod mit? Inkább leszek buta, mint olyan sablonos, mint ti...
2009. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg ég a dohány akkor kapar
2009. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugi én is csak azt érzem XD
2009. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
annak a buta vagyok egyénnek üzenem hogy pipázni jó móka,és ezekszerint te egy unalmas jó kislány/kisfiú vagy...ugyan...melyik ember nem próbált már ki olyat amit nem lehetne?!
2009. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg aprókat szívni,ha érted,hogy gondolom.Ha meg erős miért csinálod?
2009. dec. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
úristen..:) szerintem te első válaszolo maradjál meg magadnak és legyél sznob...:) ez nem a divatról szól meg a sablonról hanem az élvezetről aki nem probálta ne is próbálja megérteni és ne akarjon beleszólni
2009. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

elsö válaszolonak gratulálok, még szerencse h te mindent jobban tudsz köszönjük:D


várd meg amig meggyulad a szén teljesen és csak utánna tedd rá,alufoliát amennyire lehet feszitsd ki h ne érjen hozzá a dohányhoz.

a dohányt tartsd zárhato dobozban h ne menjen ki az aromája

2009. dec. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!