Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigaretta hülyeség? Vélemény...

A cigaretta hülyeség? Véleményeket kérek

Figyelt kérdés
Szerintem igen! :)
2011. máj. 12. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elejromos cigi? Az!
2011. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Persze,hogy hülyeség.Drága,büdös,és egészségtelen.
2011. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem....
2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Phoney ***** válasza:

dehogy hülyeség, tök jól meg lehet belőle élni:P száraz leveleket árulni papírban, ennyi pénzért, van ennél jobb üzlet?


Komolyra fordítva nekem időnként jól esik (bár nem is olcsót veszek), dehát minden hülyeség, ha ész nélkül toljuk befele, csak mert rászoktunk. Olyankor hülyeség a kávé, a szesz, de még a kakaó is. Nem a cigivel van a baj, hanem az emberekkel.

2011. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hülyeség, kivéve ha valaki szép lassan akar öngyilkos lenni. A cigi rengeteg bajnak az okozója, gondolom nem kell felsorolni... már csak az is elég, ha azt nézed, hogy érszűkítő hatása van, nagyban hozzájárul a magas vérnyomáshoz, érszűkületekhez is. A cigaretta csak annak üzlet, aki gyártja, de annak nagyon nagy.
2011. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
évlezeti cikk ez is. Ilyen alapon hülyeség a csoki, a fagyi, a kávé, a chips, az akohol, a gumicukor... ezeket sem azért eszi az ember mert éhes vag szomjas és ezek táplálóak, hanem kedvtelésből, az élvezeti érték miatt. Pedig hízlalnak, cukorbajt okoznak, tönkreteszik a bőrt és a fogakat, ártanak a fejlődő szervezet növekedésének... Csak a csokikra nem írják rá hogy jujjjuj meg fogsz halni.
2011. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, azért a cigi kémiai függőséget okoz. Elvonási tünetek nem hiszem hogy jelentkeznek annál, aki a napi fagyi adagját nem nyalogatja el. Hülyeség a cigi-ezt 20 év bagózás után állítom. /5 éve leszoktam/ Viszont hatalmas állami bevétel, nekik nem hülyeség.
2011. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindenki tudja , hogy hülyeség , még a dohányosok is tudják. jaaaaa, hogy akkor miért nem hagyják abba? szokj rá bammeg és megtudod .

Istenem!

ez a kérdés szerintetek hülyeség? szerintem igen! :)

2011. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
gusztustalan
2011. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az,mert unalmukban az emberek nem tudnak mit csinálni.Mondják azt is,hogy azért szivják mert idegegesek.Érdekes,én soha életemben nem szívtam és mindig 5 másodperc alatt lenyugodtam

Lehet , hogy az ember a cigitől lesz "felnőtt"vagy csak pöfékelnek.Kell valami a szájukba...

HÜLYESÉG

Ha ennyire tönkreteszik a cigivel magukat ennyi erővel dugjanak koton nélkül

2011. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!