Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Be fogják már végre valaha...

Be fogják már végre valaha tiltani a magyarországi vendéglátóhelyeken a dohányzást, vagy ebben is az EU-utolsók kívánunk majd lenni?

Figyelt kérdés

Lassan, de biztosan, az EU-tagállamog betiltogatják a vendéglátóhelyeken történő füstölgést. Mire vár Magyarosrzág? Vezessük már be mi is a dohánytilalmat.


KÖZBEVÁGOTT PATÓ PÁL ÚR: Ejj, ráérünk arra még. ????


2011. máj. 16. 19:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Mi a kérdés? Szimpla provokáció, jelenetm a moderátoroknak, köszönjök Emese! És most már csak azért is beírom hogy nem tiltják be, hanem elszigetelik normálisan a dohányzókat és an em dohányzókat. HAGYJATOK MÁR MINKET ÉLNI MOCSKOK!
2011. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Az első válaszoló..hát,hogy is mondjam,enyhén szólva dührohamot kaphatott :)


Nem fogják betiltani.

2011. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

első válaszoló bagó jani!


A bagósokat ezer éve hagyják élni, de a bagósok a nem bagósokat egyszerűen nem hajlandók élni hagyni. A betiltásra éppen emiatt volna szükség.

2011. máj. 16. 20:37
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
És még a bagósok diszkriminálják a nem dohányosokat.... pfejj....
2011. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább zárják be a dohánygyárakat,és legyen ez is tiltott ,mint a fű!

Mert ha én magyarországon megveszek valamit legálisan,aminek a 80%át adóként az állambácsi nyulja le,akkor azt a dolgot nehogymár illegális legyen használni.Basszus

2011. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

nem a dohányzást kell betiltani, hanem a másik emberek orra alá pöfékelést maflák. nem fogjátok fel, hogy eszement idegesítő?


Nomeg lehetne rajta még külön +50% közterület-takarítói járulék MINDADDIG, amig a bagósok az utcát, teret, parkot hamu- és csikktartónak nézik.

2011. máj. 17. 15:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne általánosítani!Én soha nem dobálom el az utcán a csikket,sőt nem is szoktam dohányozni utcán.

A kérdés a vendéglátóhelyekről szólt,eddig is voltak dohányzó és nemdohányzó vendéglők.Akit zavar a cigi füst az ne menjen dohányzós helyre ennyi.De ha én beülök a kedvenc kiskocsmámba akkor ne hogy már ne gyujthassak rá egy sör mellett.Egy doboz cigi átlag 600ft,ebből adó kb 480ft.Számold már ki mit kaszál az állam ezen.Ebből a pénzből nyugodtan fizethetnék az utcaseprőket is,ugy is nagy a munkanélküliség.Én nem mondom hogy senki nem dobálja el a csikket az utcán,és azt sem hogy ez helyes lenne.De a nem dohányos meg ugyanugy eldobja mondjuk a csokispapírt.Mi a különbség?

2011. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
az a különbség, hogy az utcai szedmtelés 95%-a bagócsikk.
2011. máj. 17. 22:11
 9/25 A kérdező kommentje:
nekem meg nincs kedvenc kiskocsmám, bár szeretnék járni társaságba, de egyszerűen 3 perc után csömöröm lesz a teveszarfüstszagtól.
2011. máj. 17. 22:12
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha te nem mész kocsmába akkor miért zavar ha ott teveszarszagban üldögélnek az emberek?
2011. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!