Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért káros a dohányzás?

Miért káros a dohányzás?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a tüdőt és a légcsövet kárositja?
2011. máj. 17. 16:14
 1/8 anonim válasza:
89%
Nem hiszem el, hogy ezt nem hallottad még senkitől.
2011. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy káros, ki mondta ezt a hülyeséget. Bagózz csak nyugodtan és majd úgy jársz mint az alattunk lakó "kuc-kuc bácsi" aki szétbagózta a tüdejét, rákos neki valószínű és úgy köhög hogy köpköd és majdnem belehal a felköhögésbe. Undorító!

[link]

2011. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jajajajajajaja
2011. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Merta tüdő nem arra van kitalálva,hogy füstöt szívjál be vele,hanem arra hogy oxigént juttason a véredbe,ami azután elszállítja sejtjeidnek az életben maradáshoz.
2011. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Dohányosok az onkológiákon

[link]

2011. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lerakódik a kátrány a tüdőben, a szén monoxid miatt kevés oxigént szállít a véred, a nikotin károsítja az agyat, a tüdőt, és erős függőséget okoz, a dohány növény maga egy olyan növény, ami szereti begyűjteni a 210-es polóniumot és a 210-es ólmot.


halált okoz. persze az élet is halált okoz úgyhogy kit érdekel. megyek rágyújtok!

2011. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi de hány éves vagy? 5vagy6?
2011. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ehhez annyit fűzök hozzá hogy én dohányoztam és majd megölt már. Reggelente köhögtem a fulladáshoz közel álltam. Meg ami felszakadozott azt bizony ki kellett köpni.Még most is borzongok tőle. Régen abba hagytam , kitisztultam. Soha nem köhögtem azóta.Nem kell köpködni. Nem fulladozok. A pénzről meg már ne is beszéljünk.
2013. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!