Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell újratölteni egy...

Hogyan kell újratölteni egy S. T. Dupont öngyújtót?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem hogy egy S.T. Dupont öngyújtót hogyan kell újratölteni ? Megvettem hozzá a speciális , direkt Dupont öngyújtókhoz kifejlesztett töltőgázt , de fogalmam sincs hogyan kell újratölteni . Nem tudja valaki hogy merre , milyen módszerrel tudnám megcsinálni ? Kérlek segítsetek.
2011. máj. 18. 19:45
 1/3 anonim válasza:
Nekem is S.T. Dupont "Cling" tipusom van. Töltés: az alján le kell csavarni a töltőcsavart (hasonlít a lángnagyság állító gombhoz) és bele kell csavarni a gáztöltő patron végét (ami szintén csavaros - ki van ez találva!). Ne zavarjon senkit, ha "túltölt" és sziszeg, mert addig tölti, még az öngyujtó belsejében lévő tároló engedi és utána a töltőből a gáz kiszáll. Ezért fontos, hogy csak teljesen üres öngyújtót töltsünk újra (meg elég drága is, mert a kis töltőpatron kb. 2000 Ft). A töltés pár perc (akár 20! is) lehet. Ha befejezte, akkor "elhallgat" és le lehet csavarni róla a már üres töltőpatront! Egyébként 1 töltés nálam (nem vagyok nagy bagós: napi max. 3-4 vékony szál cigi) több hónapig is elég.
2011. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Cigar Towerban töltetem.
2020. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy az öngyújtó csavarját lecsavarva (az újaknál) látszik egy színkód, és azzal a színű St. Dupont patronnal kell tölte(t)ni. Ez nálam két antik gyújtóm esetében a zöld...
2020. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!