Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki a cigi?

Ciki a cigi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 15:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%

igen az! minden egyes elszívott szál amit mások előtt szívtál el azt mutatja hogy mennyire gyenge vagy!

miért is? ha úgy akarsz menő lenni, úgy akarod elfogadtatni magad (lehet hogy ez konkrétan nem így ment, hogy azt mondták kiközösítenek, stb. de aki dohányzik az kb. csak ezért csinálja) akkor gyenge vagy, mert nem magad miatt hanem egy cselekvés, stb. miatt szeretnek! szóval nagyon gáz, és én nem járnék olyan fiúval aki cigizik.

2011. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
a cigi az nem, de a halál az már nem divat!!
2011. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
40%

Az igen mennyi passzív dohányos van :D szerintem ti vagytok a gázok hogy a cigisek közelségétől úgy óvjátok magatok mint normális esetben a leprásoktól vagy a kolerásoktól szokás. bármennyire is hihetetlenül hangzik nem fogtok abba belehalni ha néha elszív valaki mellettetek egy cigit, ez mind csak hiszti a nem dohányzók részéről ( aki a nap nagy részét cigifüstös helyen tölti értelmezésem szerint az a passzív dohányos és egyedül neki sérülnek a jogai)


A 16 éves kérdezőnek meg a 15 éves válaszolónak mondom hogy tök jó hogy utáljátok most a cigit, viszont jó esélyetek van rá hogy ha nem is most de később rászokjatok. Az utálatotok egyben kíváncsisággal is társul, a környezetemben aki ilyen idős korában szidta a cigit az később mind kipróbálta és szívja is.Ha nem foglalkoztatna titeket a téma nem is írnátok ide úgy hogy mit sem tudtok róla.


Példaként én sokkal jobban utálom a heroint mint ti a cigit, mégse mondok róla véleményt mert alig tudok róla valamit és nem is érdekel csak szimplán utálom.19/F

2011. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

ma 10:17

Ki mondta hogy utálom a cigit? És ki mondta hogy utálom azt, hogy körülöttem cigiznek?


Konkrétan én szeretem, ha körülöttem cigiznek, mert már valamelyest rászoktam a cigi füstjére. Csak azt kellene "kerülnöm", mert nem nagyon szeretnék rászokni.

2011. máj. 29. 12:49
 25/34 anonim ***** válasza:

1. A levegő olyan mint ha rendszeresen elszívnál egy fél dobozzal.

2. Aki csak azért lenézi a másikat mert cigizik az az ember mivel jobb?

3. A kávéról is azt gondolják sokan hogy milyen káros, aztán kis mennyiségben állítólag kifejezetten jó

a cigivel mért ne lehet ne ez a helyzet.

4. A cigik közül egyedül a Dunhillban nincsenek vegyszerek, a többiben igen, tehát a dohán gyártok is nagy kópék, ugyan akkor sok dohányos is hülye, mert sajnálnak plusz néhány forintot egy normális cigire, ami sokkal jobb.

5. A cigik sokkal inkább a vegyszerek miatt rákkeltők mint a nikotin és a kátrány miatt, sőt a vegyszerek miatt többet is kíván a szervezet mint amúgy, sokan azért lesznek rákosak mert vegyszeres cigit szívnak, és túlzásba is viszik, de ha tiszta dohányt szívnának (Dunhillt) amiben nincsenek vegyszerek és ezáltal kevesebbet is kívánsz belőle, ha mértékkel szívsz egy 5 szálat, és meghalsz 60 évesen, nem amiatt fogsz meghalni, utcán sem szoktam cigizni soha, és nem is azért mert annyira érdekelne más véleménye, egyszerűen néha jól esik egy szálat elszívni, nyilván ha nem esne jól senki sem szívná, de azt sem mondja senki hogy sokat el kell szívni.

2011. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem, inkább egészségtelen. Tiniknél meg egyenesen kínos, hogy ezzel menőznek...
2011. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket a linkeket [link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Egyre drágább lesz egy idő után a társadalombiztosítás nem fogja finanszírozni a káros szenvedélyek okozta betegségek gyógyítását 100%ban. A függőség sztem gáz:D

Inkább keres más pótcselekvést pl bicajozz, kondizz , fuss, ússzál, motorozz, játsszál a gépen. Tegyél le nyelvvizsgákat stb.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
43%
teljesen egyetértek 05-29 10:17-el.. szerintem nem ciki a cigi, mert miért lenne az ? ez csak az emberek saját döntése. valóban ciki amikor egy 12 éves császkál cigarettával a kezében, de abban nem a cigi a gáz, hanem a felfogása.. az is gáz, hogyha valaki lenézi a másikat, mert nem cigizik, de az is ha azért nézi le, mert cigizik ! ez csak egy élvezeti árucikk, a cola light is rákot okoz, na és az ciki ? ha az ember nem áraszt dohányszagot, amit rágóval és kézfertőtlenítővel el lehet érni, akkor miért zavarja ez a többieket ? rendes emberek megkérdezik hogy zavar-e ha rágyújtanak, ha igen, akkor nem teszik, vagy odébbálnak. hol itt a probléma ?
2011. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
nem ciki
2011. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Az a ciki,amikor a tizen évesek azt hiszik,hogy menők lesznek tőle!
2011. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!