Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baj ha az első cigi után...

Baj ha az első cigi után szédültem és hánytam?

Figyelt kérdés
????????????????????????????????????????
2011. júl. 8. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
meg fogsz halni
2011. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Baj.

Nekem fejfájásom szokott lenni, ha mellettem cigiznek.

2011. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű nem kellene többet cigizned és egyenesen a halálba küldened magad :)
2011. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem felesleges rászokdnod a cigire.

nem hiszem,hogy a haverok lenéznének azért mert nem cigizel.

2011. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az csak azért lehetett, mert rosszul szívtad, vagy valami rosszat zabáltál előtte/utána, mert a sima cigi ilyet nem nagyon csinál... am milyen erős fajta volt?
2011. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kék viceroy de lehet hogy azé mert lehet hogy a kaja miatt volt
2011. júl. 8. 15:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Abban az esetben még kifejezetten jó is, ha elveszi a kedved a következőktől. Ha az a fajta vagy aki sokat ad arra,hogy mi a menő a "társaságban", hát jobb ha tőlem tudod, hogy a cigizés már nem az. Az az elmaradott, aki még ezt nem tudja.
2011. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Az első nekem sem igazán jött be még anno, aztán néhány év múlva újra elkezdtem és ráerőltettem magamra... Egy idő után azt vettem észre, hogy nem elég mondjuk 3-4 naponta elmenni párat elszívni, hanem kell minden nap (napi úgy 2 szál), aztán már a 2 sem volt elég, lett belőle 3, majd 4, majd 5. Azon vettem magam észre, hogy a novemberi kipróbálástól (elég nagy távok mentek el, volt, hogy kb. 1 hónap), a napi szívásig (május vége) és a tegnapi abbahagyásig eljutottam a napi 9-10-ig. Ekkor úgy gondoltam, hogy elég. Tényleg semmi jó nincs benne, csak az, hogy megszünteti azt, hogy kívánod. Hogyha tényleg érdekel még, vagy kíváncsi vagy rá, akkor szívj még és okulj a példámból és hagyd abba idővel te is! :)


20/F

2011. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és még annyit, hogy ez csak elején a tested reakciója, idővel abbamarad, miután kívánni fogod, akkor "jól fog esni" (ezt hiszed, közben csak a szenvedést enyhíted vele)... Egyébként hogyha majd a leszokásnál jársz, oda Allan Carr: Rövid úton leszokni a dohányzásról c. könyvét ajánlanám! :D Ha lusta vagy olvasni, akkor hangoskönyv, megéri... :D Tényleg egy kis szenvedés nélkül lehet abbahagyni, pedig nem is hittem benne... Ha már ott tartasz... :)
2011. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ömm ez elég fura kérdés. nem tudom megmondani neked, hogy baj-e.. nyilván nem kellemes , de nem fogsz belehalni.. Az első cigi után sokan megszédülnek és hát főleg a kisebbek, akiknek még nagyon nem kéne cigizniük.. náluk szokott hányás jelentkezni. Nekem semmi bajom nem volt az első cigivel, de sok olyat hallottam aki fuldokolt tőle vagy hányingere lett.. az ofőm mesélte hogy ő hányt tőle.. Na mind1.a lényeg h normális h rosszul lettél. Ha teheted ne szokj rá ;)
2011. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!