Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro vagy Lucky Strike?

Marlboro vagy Lucky Strike?

Figyelt kérdés

szerintetek Melik a jobb?

(nem tudok dönteni.)


2011. máj. 27. 20:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy menő vagy átlagos akarsz lenni. Ha menő, akkor lucky.
2011. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lucky Strike!!!
2011. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem szeretem annyira nagyon, nekem nemn jöttek be, akármilyen nagy nevük van. De ha választani kéne, akkor Lucky, mert van egy különleges ízvilága, érdekesen fűszeres, a Marlboro elég egyszerű karakterű hozzá képest.
2011. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Lucky-ra szavazok. Szerintem jobb, mint a marlboro és nem olyan büdös(saját vélemény).
2011. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát, ha úgy akarsz kinézni mintha Te lennél Bruce Willis és most ugrottál volna le a mozivánszonról az utolsó cserkéből akkor marlboro, de ha valami második vh.s veteránnak akarsz tünni akkor lucky. Egyébként én Marlborot szívok, pirosat, ami nem rossz, a piros lucky kb. olyan volt számomra mint a piros bond...
2011. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

honnan vettétek hogy a lucky menőbb mint a marlbi?utramisten..-.-

amugy ha meno akarsz lenni akkor arany marbi..a lucky egy rakás szar plussz folyik a szűrője

2011. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azért a lucky is jó :)


háát arany marlboro bol max az amerikai (az fehér szürős,és ugyanugy néz ki mint a régi arany)

de az itteni arany is finom :)


amugy van Lucky Strike om 1938 ból,meg Marlboro m 1964 ből is :P :)

2011. jún. 2. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

azokat a régi cigiket akár fel is adhatnád nekem postán:D egyébként meg honnan szerezted?


Amúgy meg: az a jobb, amelyik neked jobban bejön: de mi, menőségből mi értelme van szívni? a lucky megn em nagy cucc, azért mert valami amerikai, még nem biztos hogy jó is.:D:DXDXD

2011. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!