Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A gyengébb cigi "hegyi levegő"...

A gyengébb cigi "hegyi levegő", mint pl. a fehér multifilter kevésbé káros, mint az erősebbek?

Figyelt kérdés
Halottam olyat is, hogy a gyengébb még károsabb az erőseknél. Mindenesetre a fehér füstje nem olyan rossz (nem kaparja úgy a torkom), mint egy piros cigié.
2009. márc. 18. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kevésbé..kevesebb kátrány nikotin és szén-monoxid van benne
2009. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
...viszont jobban lerakódik a tüdőben!
2009. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A másodiknak igaza van. Finomabbak a molekulái a gyenge ciginek, és így könnyebben letapad a tüdőben.
2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van és ráadásul az átlag ember többet is szív belőle. Én nem javaslom. Állapodj meg egy középkategóriásnál, pl. kék. Persze csak ha azért kérded mert dohányzol.
2009. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2.válaszolónak igaza van állítólag sokkal károsabbak mint az erősebb fajták
2009. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor inkább áttérek valami keményebbre, abból legalább kevesebb elég ugyanolyan hatáshoz.

Azt, hogy "a molekulái finomabbak" hogy érted? Pontosabban az érdekelne mi ennek az oka.

2009. márc. 18. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy,hogy apróbb szemcsék,a tüdő" mélyebb rétegeibe" is bejut
2009. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%

Sokaknak igaza van, még rosszabb mint az erősebb cigi, hiába gyengébb, de többet szívsz belőle, és nikotin valóban kevesebb megy a szervezetedbe, de van ott még pár méreganyag ami sokkal károsabb mint a nikotin. Ez egy ördögi kör :) Szóval inkább tedd le a cigit, mint ahogy én tettem.

24f

2009. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
az elöttem szolokhoz mennyetek má el a pitsába ezel a ted le a cigit meg ne cigizzel jó xD má iritál amugy károsabb a gyengébb mert alapbol hegyilevegő 2 eröbben megszivod hogy meglegyen a nikotin mennyiséged kettö
2010. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
ez egy baromság h mélyebbre jut a tüdődben ha már egyáltalán bárhogyan belejut az káros a gyengébe meg alapból kevesebb van
2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!