Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a romet-ponym?...

Miért nem indul a romet-ponym? Szikra van benzint is kap esetleg levegő? Mert 3 szor megrugom ki veszem a gyertyát és szürkés-fehér füst jön ki mi lehet baj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egykori technika tanárom úgy tanította,hogy a motor működéséhez 3 dolog kell ,de ha ebből kettő,a benzin és a szikra már megvan akkor a harmadikkal,a levegővel nem kell foglalkozni.Az még soha nem hiányzott,az mindig volt/van.
2011. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Verhovinám csinálta tegnap ezt. Főtengely szimeringes. A váltó olaj be szivárog az égéstérbe ezért nem indul el. Próbáld meg úgy hogy le engedsz valamennyit a váltó olajból és próbáld meg be indítani. Ha beindul akkor ne hagyd hogy lefulladjon húzzad neki. Egy idő után kiég belőle az olaj és szépen fog járni. DE ÍGY NE HASZNÁLD HANEM CSINÁLD, VAGY CSINÁLTASD MEG!
2011. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám volt.

Volt szikra,benzin,levegő mégsem indult.Aztán amikor elmentem új gyertyát venni,kiderült,hogy eddig sokkal kisebb gyertya volt benne , mint ami gyárilag(az eladó azt mondta hogy ilyet csak fűnyírókban használnak).Úgyhogy vettem egy normál méretű,teljesítményű gyertyát és első rúgásra beindult.Azóta sem volt vele gond.

2011. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!