Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipától köhögnöm kell...

Vizipipától köhögnöm kell majd? Lesz hányingerem?

Figyelt kérdés
Néha szoktam cigizni, de nem szoktam letüdőzni. Most osztálykiránduláson fogunk vpzni, csak nem tudom, hogy mire számítsak.
2011. jún. 5. 01:03
 1/5 Dr.Romanescu válasza:
Én amit az első alkalomról el tudok mondani: köhögni nem köhögtem,viszont fél óra után nagyon megszédültem.Hányinger nálam csak akkor jelentkezett,amikor sokan voltunk,kevertük össze-vissza,és több órán keresztül szívtuk.Amúgy szerintem sokkal élvezetesebb,mint a cigizés,de egyéne válogatja.
2011. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a lényeg,hogy ne szívjál sokat bele egymás után, mert akkor sok széndioxid kerül a szervezetedbe, elkezdesz szédülni, és hányni is fogsz.Én mikor még nem tudtam, hogy mit hogyan kell illetve nem kell, akkor hánytam és szédültem:szar volt. Köhögni sztem nem fogsz, mert ha a cigit már megszoktad, akkor nem lesz gond a vízipipával.
2011. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amúgy ha nem tüdőzöd le mi értelme cigizni???

34/N

2011. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ne sokat szívj egymás után és akkor nem lesz baj, mert különben felhalmozódna a sok szén dioxid és monoxid. utolsónak pedig üzenem, hogy kussolj ribanc
2011. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak üzenem hogy egy orbitális paraszt, ráadásul hülye is, mert ő volt az utolsó hozzászóló eddig a kommentig, tehát leribancozta magát, gratulálok neki :D

A 34/N -nek igaza van, te meg egy kis p Öcs vagy, és gondolom szívod a drága cigiket mert az menő :)

Aki cigizik az azért cigizzen mert rászokott , kell neki a nikotin ne azért h a szájába vegy és kiköpje a füstöt, jobb dologra nemtudja költeni a pénzét ?-.-

Amúgymeg kedves kérdező : szívj bele és megtudod... ilyen kérdést minek teszel fel ,

Istenem...

2011. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!