Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigaretta valóban elveszi...

A cigaretta valóban elveszi az étvágyat?

Figyelt kérdés
2007. jún. 28. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha a levesben vagy a főzelékben úszkál, akkor mindenképpen. Gondoljatok bele! Hát nem?


üdv.: hegedor

2007. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen elveheti.Mert a cigiben lévő anyagok lerakódnak különböző helyeken a szervezetben,így nem olyan aktív a szervezeted,így az éhségérzet sem annyira erős.Tipikus eset,amikor valaki le akarja tenni a cigit,le is teszi,viszont jelentős mennyiségben hízik,mert a hiánya beindítja azokat a folyamatokat amiket előtte nem.
2007. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia,szerintem a cigi nagyon,ismétlem nagyon ártalmas dolog,szóval,ha valaki fogyni akar,akkor ne egy olyan dologgal foggyon,amivel megolheti a belso dolgait,és ez nem csak a belsokre hat károsan,hanem a borre is!A cigitol jobban ráncosodik az ember,és elszurkiti a bort!En csak azt tudom tanacsolni,h sportoljj tobbet es taplalkozz egeszségesen (sok zoldsés,gyumolcs,feherje!
2007. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez hülyeség. Én ha éhes vagyok és rágyújtok, még éhesebb leszek, igaz, hogy az étvágyam már nem olyan nagy, de éhesebb leszek. Ez lehet, hogy ellentmondásnak tűnik, de szerintem nem az. Talán azért lehet, mert a dohányzás negatív hatással van az ízlelésre, ezért aki rágyújt, nem is kívánja annyira az ételt, mert nem érzi az ízét.
2007. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
89%
Úgy tapasztaltam, hogy elveszi az étvágyat. Lehet, hogy nem mindenkinél, de nálam igen. Volt idő amikor szinte nem is ettem egész nap, csak cigiztem, és nem voltam éhes. Amúgy szerintem ez egyfajta pótcselekvés lehet inkább, hagy ha az ember nem akar enni vagy nassolni akkor inkább rágyújt evés helyett, és nem hízik.
2007. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
nem veszi el az étvágyat. Voltam én úgy, h kaja helyett inkább rágyújtottam, mert rövid volt a szünet, és csak egy cigi fért bele. Ha innen nézzük.. de farkas éhes maradtam! Most vagyok leszokóban, és eddig nem híztam semmit. Ugyanazt és ugyanúgy eszem mint eddig, és itt a lényeg! Ugyanannyit! nem többet! és nem híztam. a nasi az, amire ügyelni kell, ha valaki le akar szokni, mert a mozdulatot helyettesítjük az édességgel. Szóval a kérdésre a válaszom: NEM
2007. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. + Gyorsítja az anyagcserét, úgyhogy aki leszokik a dohányzásról az mindenképpen felszed pár kilót, mivel kb 30%-al lassul az anyagcseréje.
2007. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

A dohányzásról való leszokás csak akkor jár hízásal ha minden szál cigi helyett egy tál pörköltet fal be az ember.A

dohányos ha éppen nem tud enni akkor rágyújt ami nem az étvágyat csökkenti hanem a figyelmét tereli el.Nincs semmilyen összefüggés a dohányzás és az étvágy között ez csak pszichológiai dolog.

2008. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Bulátával, (esetleg Perfect Life-fal a vitaminkirálytól) és sok víz bevitelével jobban jársz és sokkal olcsóbb, de van már egy veszélytelen "műtét" (idézőjelben, mert nem vágnak föl), amelynél a nyelőcsövön keresztül egy folyadékkal teli ártalmatlan "lufit" helyeznek a gyomrodba. Teljesen veszélytelen és nagyon hatékony.
2008. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

cigizek és éhes vagyok xd

3. szál szval nem veszi el, nekem...

2020. szept. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!