Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ez hülyeség?...

Szerintetek ez hülyeség? Többi lent.

Figyelt kérdés

nem engedik meg a szüleim hogy vegyek vizipipát, ezért csináltam házilag, de nincsen dohányom+szenem, ezért nem csináltam neki olyat, ahova dohányt kell tenni.

nah és a kérdés az lenne hogy ha pl cigit ragasztanék a tetejére, és meggyújtom, akkor egészségesebb lesz a füstje?

mert lerakódik a füst egy része a 2 szívószálon+a palackaban, meg persze a vízben is :D és a füstje is hidegebb lesz?

kipróbálni ki fogom, sőt lehet még kis vattát is teszek a végibe, de akkor ez k*rva jó szűrő rendszer lenne, nem? :D


2011. jún. 5. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem marha nagy hülyeséget csinálsz.A víztől nem lesz egészségesebb a cigi, max kevébé káros, de én ilyen házilag gyártott szarokkal nem kísérleteznék.Amúgy hány éves vagy?
2011. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igazad van, nem lesz egészséges, az tuti, télleg csak kevésbé károsabb lesz (szóval egészségesebb mint a sima cigi)

hát végülis bajom nem lesz tőle, mert szerintem csak jobb szűrőrendszere lesz :D

a korom nem lényeg

2011. jún. 5. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
a vízi pipába nem olyan dohány van, és ott nem is ég meg a dohány csak párolog. ez nem ugyanaz az élmény, akkor inkább csak simán szívd mert ennek így nincs értelme.
2011. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a korod igenis lényeges.biztos fiatalkorú vagy, ha a szüleid nem engedik.Viszont akkor cigit hogyhogy engedik, hiszen az ,mégiscsak károsabb a vízipipánál.


első voltam

2011. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele! :)

Elmondom a tapasztalatom! :)

Csípett a füstje,és állítólag így még károsabb,hiába hideg a füstje,pluszba így még sokkal többet is szívsz belőle,de,hogy miért,azt ne kérdezd!

Talán mert hideg,és nem annyira érzed,vagy pedig mert így tényleg,hogy lerakódik "út közben" egy-két káros anyag.

Ámde az feeling lehet,hogy meglesz,mert a víz ugyanúgy bugyogni fog,illetve a cigaretta vége is izzani fog,pont,mint a vízipipában a szén! :)

Egyébként figyelmedbe ajánlom a Shiazo nevezetű ásványi köveket,melyek nem tartalmaznak nikotint,de viszont ugyanúgy lehet vele pipázni,és személy szerint olyat használok,mivel a dohány miatt nekem sem engedték meg.

[link]

Állítólag,a hozzászólások alapján még jobbak,mint a dohányok! Én még csak ilyet próbáltam,illetve használtam/használok,és erről csak is jót tudok mondani!

Remélem tudtam segíteni! :)

14/F

2011. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is csak cigit engednek pipát nem,de igazából már nem érdekes amíg a cigit kierőszakolom addig JÓ vagyok ;)


16/L

2011. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én nem akarok cigizni :D csak kipróbálom hogy milyen, de egy jobb szűrővel hogy ne menjen tönkre a tüdőm (na meg hogy a fél óra szarakodást még kész lett a "vizipipa" felhasználjam valamire

am nekem nem csak a káros hatása miatt nem engedik, hanem mert szerintük hülyeség XD am a kavics jobban megéri árilag is, és jobb ízű is, és a füstje is nagyobb

tök nyolc, a haveromnál is lehet vizipipázni XD

2011. jún. 5. 19:59
 8/8 A kérdező kommentje:
am nem akarok rászokni a cigire, azt sem engenék (és én sem szeretnék cigizni) csak kíváncsi vagyok hogy milyen XD
2011. jún. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!