Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan, aki cigizi és...

Van olyan, aki cigizi és gyeek 10-15 éves?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok. Én hetente 1-et szívok, papírból sodrom. Borzasztó. Nem feküdhetek ki nyáron a teraszra, és elszívni naponta kb.1-2 dobozt.
2011. jún. 6. 17:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Elég sok van.
2011. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Több osztálytársam is cigizik, ők szünetben lemennek az udvarra és ott dohányoznak.
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem birom ki cigi nélkül. 1 hónapja dohányzok.
2011. jún. 6. 17:55
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
akkor már vegyél élelmiszerboltban cigaretta hüvelyt, és egy csavarhúzóval pl tömköd bele, mint a szaros papírt szívd, kiadják 18 év alatt, megmondod apádnak kell, 200db van benne és max 250ft
2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ez nem valami jó,vagy menő dolog,mert van hogy később visszaüt,aki korán cigizik,annak van hogy a fogai besárgulnak,vagy lasabban fejlődik mint a többi,esetleg még kisebb,alacsonyabb is marad és még egyéb mellék hatása,itt is vannak kivételek,de nem egészséges,eleve a legtöbb fiatal bennt ül egész nap számítógép előtt,a kerti vagy bennti munkát hírből sem ismerik,keveset mozognak ezen csak rontani tud a cigizés is.


Mozgás szegény életmód,egészségtelen kaják és még cigi.

Mennyi idős vagy?Fejlődsz rendesen a cigitől,vagy te is tökmag vagy?

2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
más az hogy néha elszív egy-két szállat valaki hetente,vagy havonta mert buli kedvére fogják,hisz a többi is szívja egyéb hasonló kifogásokkal vagy az hogy valaki dobozzal szív el rendszeresen.
2011. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

1 hónapja dohányzol, hetente 1 et szívsz én NEM bírod ki?


TE KAMU GYEREK VAGY.


Ha nem ízlik ne szívd hülye gyerek. A leszokás csak akkor nehéz ha már régóta tolod. Te nem tudsz semmit.

2011. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem birom ki cigi nélkül. 1 hónapja dohányzok.


hagyjuk már, mekkora kamu.

2011. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
62%
Én 16 vagyok, de még nem próbáltam, és nem is szeretném.
2011. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy-.- lol 1hónapja heti 1szál, tehát eddig 4szálat szívtál, de nem bírod ki nélküle..+tanulj meg írni ember..
2011. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!