Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a vízipipáról?

Mit gondoltok a vízipipáról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:28
 1/5 Johny Gold ***** válasza:
100%

nagyon jó dolog :D

Toljad egészséggel ;)

2011. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én imádom, sztem nem annyira egészségtelen (főleg a shiazo), jó hangulatot teremt a haverokkal, finom, esztétikus, hangulatos nekem semmi negatívum nincs benne, mert ugye egy darab keksz is egészségtelen, mégis sokan eszik.
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szeretem, de már nagyon fel basz hogy a 10 évesek is azt nyomják, mert hogy "az egészségesebb mint a cigi"
2011. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
Semmivel nem egészségesebb a ciginél. sőtt. a vizipipa nem a kátrány miatt (az is), de főleg a szénmonoxid miatt veszélyes. egyedül elnyomsz egy jól megtömött pipát, abban kb 2 doboz cigi szénmonoxid mennyisége kerül a szervezetedbe. szépen kivonja az oxigént a véredből, jól megszomjazol utána, vagy közbe, így igyekszik a szervezet oxigénhez jutni. én huzamosabban nem ajánlom, főleg fiataloknak nem. a poén kedvéért oké, de ha túlzásba viszik (többet szívsz a pipából mint a friss levegőből) akkor nem kell csodálkozni, ha valamelyik kókler rosszul lesz tőle.
2011. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem,remek elfoglaltság,házilag is egyszerűen lehet készíteni,és csak minimálisan káros,de azt,hogy mennyire káros,pontosan nem tudom!
2011. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!