Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a cigiről?

Mit gondoltok a cigiről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy be kellene tiltani.
2011. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért is tiltsuk be? Attól mi lenne jobb? Felvirágozna az illegális piaca, még kevesebb bevétele lenne az államnak.

Sokkal hatásosabb lenne az embereket megtanítani rá, hogy ne szívják.

2011. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Hogy nagy hülyeség, és teljes kicseszés a nemdohányzókkal. Tényleg be kéne tiltani!
2011. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
drinkingstraw's back: tény.
2011. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

Nagyon károsnak tartom.


Élvezeti cikknek sem tudom elképzelni, és egyéb másnak sem. Mondják hogy egyesek azért dohányoznak hogy fogyjanak. Van fogyókúra...Mások azért mert idegesek...Ha valaki szétnézne az életben, akkor biztosan találna olyan valamit, ami le tudná nyugtatni...Mások gondolom menőzésből... Én nem tartom menőnek azt, ha valaki ennyire károsítja magát...És még lehetne sorolni. Összességében elmondhtatom hogy a cigaretta semmire sem jó megoldás, sőt épp ellenkezőleg.


Így eszembe jut egy történet, kicsit kapcsolódik ide is: Amikor kóláztam tinédzserkoromban, nagybátyám azt mondta, hogy akik gyártják ezeket a kólákat, abból a pénzből ami bejön nekik, vesznek maguknak gyümölcslét :-) Szerintem ez ugyanúgy elmondhat a cigarettagyártókra is. Lehet, hogy akik ezt csinálják, a befolyt összegből jobb dolgokat vesznek, mint azok akiknek készítik :-)


Összességében sajnálom azokat az embereket akik rendszeresn fogyasztják mert nemcsak a pénzük megy rá, hanem az egészségük is. Remélem egyszer sikerül leszokniuk róla ^^

2011. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
ja és 22/F
2011. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
örülök, hogy mindenki ellenzi. szerintem sem menő, de azért, mert még soha semennyit sem szívtam én "cikinek" számítók, vannak akik meg egyszerűen nem hiszik el. 16/l
2011. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem ellenzi mindenki... én továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet ennyire meghatározó dolog a nemdohányzóknál a cigi. ez alajpán ítéltek meg embereket, lenéztek mindenkit, aki cigizik... mintha ez valami ördögműve dolog lenne, miközben olyan, mint bármi más. az meg, hogy passzív dohányzók vagytok... akivel egy háztartásban élők dohányoznak, azt megértem, de miért bunkó paraszt az, aki melletted rágyújt? szerintem a világ összes embere mellett rágyújtottak már párszor, mégse befolyásolja túlzottan az elhalálozási statisztikákat... nem tudjátok már, mi ellen tiltakozzatok.
2011. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát, jobb mintha még mindig nyugtatókat szednék pl.


Egyébként meg, mint élvezeti cikk elmegy, csak nem napi 1 dobozbaz, hanem mondjuk heti átlag egy doboz, mondjuk.


Egyébként feleslegesen drága, az árát nem éri meg, baromi káros, rontja a sport teljesítményét az embernek, kevésbé érzel szagokat, másokkal is kicseszel. Szó se róla, néha jó elszívni egy egy cigit, de azt nagyon nem bírom amikor valaki két óráig nem tud rágyújtani és már majd meg kattan, meg rohangál össze vissza, vagy a zuhogó esőbe beáll a megállóba és ott a kisbaba pofájába fújja. Ha ennyire nem bírod ki álljál ki az esőbe cseszdmeg, hülye állat, de ne egy ártatlan kisgyerek egészségét cseszd el. Én dohányzok elég sokat, de ez már akkor is pofátlanság.

2011. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan senkit nem nézek le aki cigizik. baráti köröm 90%a cigizik. szerintem ez pont egy dohányosok körében elterjedt tévhit. azért, mert én, mint nemdohányzó nem akarom károsítani magam, már az emberiség ellensége lennék? nehogy már a cigis sértődjön meg, ha odébbállok a füstjéből!
2011. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!