Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 4 havonta kb, haverommal...

Ha 4 havonta kb, haverommal eltolunk 1 füves cigit, az már drogos állapot?

Figyelt kérdés

1g-t szívunk 1 cigiben kb 4 havonta.A cigi felénél,már ilyen "belső remegés" lép fel,nem félelem,hanem olyan fura.Illetve olyan hülye gondolatok cikáznak át a fejünkben,hogy az durva.És lökjük a sódert,de megállás nélkül.... Ez normális jelenség olyankor?Köszi a válaszokat.

23/f


2011. jún. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is kit érdekel, ha szerintetek ez jó nektek. Szerintem amúgy tök fölösleges, de a legtöbben túlesnek ezen, majd megunják a füves tompulást egy idő után.

2.) Meghatározás kérdése: a társadalom nagy része számára igen "drogos állapot", mert a fű az rossz éééértem. Tudományos értelemben szintén, mert pszichoaktív anyagot fogyasztotok, de ebben az értelemben kávéra és sörre is igaz.


Az összefolyó gondolatok (amik baromira logikusnak és átszellemültnek tűnnek), dumálás, röhögés, belső remegés stb. mind a kannabiszban található anyagok hatásai az idegrendszeredre. Jé, rád is úgy hat mint a legtöbb emberre:D

2011. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ennyitől, ha nem azért csinálod, hogy "elfelejtsd a bajokat", akkor nem leszel függő. A belső remegés a mennyiségtől van, mert 1 g két embernek, akik ilyen ritkán tépnek, az egy kicsit sok. Ha meg nagy ritkán ellazulsz, magad mögött hagyod a stresszt, ami ma már népbetegség, azzal nem ártasz magadnak. Én mióta tépek, sokkal pozitívabb vagyok, sokkal optimistább, barátnőmbe is én öntöm a lelket, mert ő meg nagyon pesszimista. Szal ennyitől abszolút nem lesz bajod.
2011. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 pakk kettőtöknek egyszerre kurv@ sok. Bőven elég a fele is, és akkor a negatív testi tünetek enyhébbek lesznek. Mondjuk nem tudom, milyen minőségű, lehet, hogy annyira szar, hogy kell 1 pakk belőle, mert jóból 1 embernek 0,05-0,1 is elég egy kellemes betépéshez.


A többi az teljesen normális jelenség, a betépés ebből áll.

A 4 havonta tépés meg nem drogos állapot, ha nem azért csináljátok, mert nélküle nem bírnátok elviselni az életet. Ameddig csak egy hobbi, szórakozás, addig semmi gond nincs vele.

2011. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez még nem drogos állapot.

Mi anno napi 1g-t toltunk 3-an na az elég drogos állapot volt és még nem említettem a 7 végi szintizéseket 5-6 laszti 1-2 gyros.. Pfff

De már 27 évesen teljesen tiszta vagyok már 2 éve ;)

És én mondom neked tök csíraság ez az egész drog... Inkább basszál be tisztességesen és kész!

2011. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!