Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4-5hónapja cigizem napi 2-3...

4-5hónapja cigizem napi 2-3 szálat. Normális az, hogy mindig elszédülök Tőle és le kell ülnöm? (A leggyengébb női Eve-t szívom)

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 22:11
1 2
 1/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Miért szívod? Jó szédelegni? o_O
2011. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha szarul vagy tőle, mégis minek szívod?
2011. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem csak bebeszéled magadnak, hogy a cigi miatt van, és ez valójában psychosomatikus. De végülis megérdemled, ha neked ennnnyire kell dohányozni-.-'
2011. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eleve az nem normális,hogy dohányzol.Az meg külön elmebaj,hogy szarul vagy tőle,mégis szívod.
2011. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szívd hogyha szédülsz tőle.. gondolj bele. semmi értelme, hosszútávon csak rosszat teszel magaddal:/ jó néha én is elszívok egy egy szálat.. de nem napi szinten
2011. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem napi 2-3 szál az SEMMI...ezt én nem mondanám dohányzásnak,lehet a szervezeted nem "kívánja"de ha a ciginek tudod,be a szédülést akkor minek szívod?Semmivel sem leszel "menőbb"hogyha rágyújtasz.Azért nem kell cigizni,hogy azt letudd írni,hogy cigizel,semmivel sem leszel több.Sőt örülj neki,hogy nem tudsz rászokni...
2011. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én napi 1 dobozt szívok, de csak a reggeli elsőnél szédülök be, meg zsibbad a lábam. Ez nem olyan rossz szédülés, hanem inkább feldob, hogy újra nikotinnal telítődik a testem:D Ja, és én piros marlborot szívok, ami egy picit erősebb a eve-nél:) 18F
2011. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nikotin szűkití az ereket, ezáltal oxigénhiányos állapotba kerülsz (nyilván nem életveszélyes, de beszédülsz tőle). Mivel kevés cigit szívsz, ezért soha nem telítődik a szervezeted nikotinnal, mindig egy újabb sokk a szervezetednek.

Én dohányzom, napi 10 szálat szívok, általában az első szálnál én is beszédülök.

Azt ajánlom, hogy addig tedd le a cigit, amíg ennyire keveset szívsz és még nem is esik jól, mert én ugyanígy kezdtem, és most már nagyon nehezen fogom tudni letenni. Ráadásul a nikotin miatt a fizikai és a szellemi tevékenységed is csökken. Sokkal nehezebben fogsz futni, lépcsőzni, sportolni, koncentrálni. Nyilván stresszhelyzetben jólesik, mert kicsit kikapcsolja az agyadat, de érdemesebb mást kitalálni erre a célra.

2011. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem kéne vicces cigit szívni:D
2011. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha rosszul vagy tőle akkor ne szívd. Lehet, hogy a tüdőd vagy valami nem bírja ezt olyan jól.
2014. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!