Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1hónapja nem dohányzom, ha...

1hónapja nem dohányzom, ha újra rágyújtok mit fogok valószínűleg érezni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem.Tapasztalta van valakinek??
2011. jún. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Undorító íze lesz és picit szédülni fogsz tőle. Köhögni nem fogsz. Nem sokkal utána pedig újra érezni fogod, hogy kell még egy. A legjobb út a visszaeséshez, nem éri meg kipróbálni.
2011. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rá ne gyujts!! 2 hónapig nem szivtam,rágyujtottam 1 szálra,azóta is szivom ezt a sz.rt :S
2011. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És persze k.rvára megbántam!
2011. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs az OFFért!!!

Szia Doky!

Sajnos rágyújtottam, tegnap este .De csak egy szálra.Ma nagyon kívánom de igyekszem megállni.Te rögtön szívtad a következőt,vagy hogy volt??

2011. jún. 21. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár volt 1 hónap után rágyujtanod!! Kegyetlen az élet,nálunk bnőm egész családja cigizik.. és úgy szoktam le 2 hónapig.. nah ez kegyetlen sz.r volt megállni! Hát mi összevesztünk bnőmmel, felmérgeltem magamat, és megkínáltak és rágyujtottam.. kicsit szédültem, aztán vettem a doboz cigimet.. azóta is cigizek.. szal hülyeséget csinálsz.. ha egyszer elkezded,igyál sok vizet vagy folyadékot mikor cigizni akarsz,hidd el meglehet állni.. és az az 1 szál PONT nem kell neked!:)
2011. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Watsher válasza:
Megtelik a tüdőd nikotinnal és rájössz, hogy az volt a legnagyobb hülyeség, hogy valaha letetted.
2011. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gíy azt érzed hogy eltudnál szívni egy egész szálat és jól esne.De beleszívnál a cigibe párat és elég is lenne.Nekem volt ilyen de beleszívtam kettőt és elég szar volt.Zavart a cigiszag is.Meg szédültem is tőle
2011. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!