Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hülye öltet lenne leszokás...

Hülye öltet lenne leszokás alatt is tartani magamnál cigit, de olyan márkát, amit nagyon nem szeretek? Hogyha néha rágyújtok, akkor se essen igazán jól.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Csináld azt, amit Gábor Gábor a Szomszédokban.
2011. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy beválik-e :D mert ötletnek nem olyan rossz :D (lehet, hogy forradalmasítasz egy új leszokási módszert :D )
2011. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromság. Ha netalántán rágyújtasz, attól még úgyis el fogod szívni, mégha nem is az íze miatt, de majd a nikotin kéretni fogja magát, meglátod. Hülyeség.
2011. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az! Gondolj bele az alkoholista is szívesenn megissza azt a minőségtelen műanyagdobozs bort,ha nincs más..
2011. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak kerülj el minden dohányzót/dohányzóhelyet, ne vegyél cigit. Vagy ha mégis belefutsz valamelyikbe, akkor se gyújt rá. Ember vagy, önálló akarattal, tudsz ellenállni. Mellesleg én is most szokok le, bár nem voltam annyira függő, szal napi 1-2 szál elég volt..
2011. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogyha nincs más, és nagyon kívánom biztos elszívom, de legalább nem fog jól esni. Egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy csak úgy letegyem, egysze megpróbáltam, asszem fél12-ig sikerült nem rágyújtani.
2011. aug. 29. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem elfogy a cigi akkor mind1 mi csak lehessen szívni valamnit
2011. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért 10 éve napi egy-másél doboz, az kicsit más, mint egy szál. Sajnos a dohányosokat nehéz lenne elkerülni, mert dolgozni mennem kell, és a párom is dohányzik, vele meg ugye együtt élek.
2011. aug. 29. 23:30
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
4 hét lebegjen a szemed előtt. Utána elmúlik minden elvonási tüneted. Próbálj futni sokat, igyál sok vizet, aludj amennyit megengedhetsz magadnak. Az a 4 hét nem olyan sok, utána már kívánni se fogod. a 10. hétig pedig megnövekedett étvágyad lesz, ami pedig vagy baj, vagy nem, ez a testalkatodtól függ...
2011. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 twinky ***** válasza:
100%
En jartam mar ugy, hogy honap vegen nem cigire b.sztam el a penzem, de volt nalam valamilyen sz.r cigi. Ezert nem vettem, amikor ragyujtottam, undorito volt, 2-3 slukk utan elnyomtam. Persze lassan elfogyott. Egy het alatt elszivtam egy dobozzal. Utana meg, fizeteskor, egybol vettem masikat, amit olyan "jol" esett elszivni. Ez nem megoldas. Ha le akarsz szokni (igaz, en nem akartam), tedd le egyik naprol a masikra, a tobbi akaratero kerdese.
2011. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!