Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb cigaretta...

Melyik a leggyengébb cigaretta és melyik a legerősebb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,szürkék a leggyengébbek,pirosak a legerősebbek,szerintem a román piros ronson viszi a prímet erősségbe,talán a szürke viceroy a leggyengébb.
2011. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én a leggyengébbnek a világoszöld pall mallt hallottam.. azt nem tudjátok mennyi egy doboz?
2011. jún. 26. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem tudom melyik a leggyengébb, de a legerősebb szerintem az, ha magadnak tekered a cigit, piros dohányból, szűrő nélkül. Én ilyen szívok, és így sokkal kevesebb fogy el, mintha dobozost szívnék. Egyébként a Sláger is eléggé erős, főleg, ha kiszeded a szűrőt belőle, de azt nem ajánlom, mert iszonyú sz@r az a cigi.
2011. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
leggyengébb szürke pall mall!!! 1x vettem megis bántam szörnyű nikotintartalma 0,1 és a többi is hasonló... a legerősebb ahogy én tudoma Black Death. pontos adatokra már nem emlékszem, de nagyon sok a kátrány meg nikotin benne, azért is ez a neve:D de amiről pontos adat beugrik az a djarum cherry, mert azt néha szoktam szívni,... : 10mg kátrány, 1mg nikotin, 10mg szén-monoxid.
2011. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fehér Bond a Leggyengébb! Hegyi levegő. :)
2011. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Legerősebb Djarum Black 10mg kátrány 1mg Nikotin 10mg Szénmonoxid per cigaretta
2011. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legerősebb a Gitane :)
2012. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hááát nemtom amit én eddig szívtam ez a tapasztalatom.:

legerőssebb:piros Marlboro (nem is szívok többet)

leggyengébb:narancs Pall Mall (azóta is azt szívom)

alkalmi cigis vok kb 2 hetente 1 szál :)

22/f

2013. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!