Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak mikor dohányzási...

Mit csináljak mikor dohányzási kényszerem van?

Figyelt kérdés
Éppen leszokóban vagyok, hallottam olyanokat,h helyette egyek mogyorót,h azzal foglaljam le magam. További tippek?
2011. júl. 4. 20:09
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
28%
Gyújtsál rá és elmúlik.
2011. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb az, ha elmész úszni néha. ha rádöbbensz hogy mennyire nehezen veszed a levegőt, könnyebb lesz letenned a cigit.

és hogy pillanatnyilag mi segítene? bármi, ami eltereli a figyelmedet. nézz filmet, hívj fel egy régi ismerőst vagy bármi. bár ha nagyon erős a késztetés tényleg nehéz 100%osan másra figyelni

2011. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rágjál rágót,stb.

Na de ez a legjobb! :)

E-cigi! :)

Azaz elektromos cigi!

Mindössze gőzt csinál,így a dohányzási mozdulatok megvannak,illetve lehet bele nikotinos patront venni,de lehet olyat is,ami nem tartalmaz nikotinit.

Azt mondanom se kell,hogy kátrány nincs benne.

Szerintem vegyél egy kevés nikotintartalmú patront,aztán mikor elfogy,akkor pedig nikotin menteset! :)

14/F

2011. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!