Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan dohányzási teszt...

Van olyan dohányzási teszt ami nem csak a cigiről szól?

Figyelt kérdés

találtam számos nikotin függőségi tesztet amik elvileg elmondják nekem hogy nikotin függő vagyok-e vagy nem.

no de a kérdések amik vannak benne az kb csak a cigire vonatkozik, pedig nem csak abban van nikotin.


én például használtam már szivart, vízipipát, tubákot.

és elszívtam már egy pár cigit. ennek ellenére az ilyen teszt azt mondja hogy "Gratulálunk! Ön még egyátalán nem nikotin függő."

persze ezzel énis egyet értek, de így nagyon falsch a dolog, mert olyan kérdések vannak hogy, hány szál cigarettát szív el reggelente? naponta?

rágyújt, ha esetleg ideges?

milyen erősségű cigarettát szokot elszívni?



tehát ez a többire nem vonatkozik. nekem egy olyan kéne, ami olyan kérdéseket ad, hogy pl.:

Mely dohányzási formákat próbálta eddig?

Hetente hányszor fogyaszt dohányterméket?

Melyik dohányterméket használja a leggyakrabban?


szal ezekhez hasonló, ami magába foglalja tényleg a nikotint, nem csak a cigarettát.



szóval van ilyen?

ha nincs akkor hogyan tudnék csinálni? mert ez azért fontos lenne sok ember számára.


2011. ápr. 14. 17:57
 1/3 Bányai Károly ***** válasza:
Én pl. pipázom. Kitöltöttem egy dohányzásos tesztet, kiderült, hogy erősen nikotinfüggő vagyok, meg hamarosan elpatkolok tüdőrákban. A vicc az, hogy bármikor meg tudom tenni, hogy két hétig nem gyújtok rá egyáltalán, amúgy pedig a tüdőmbe természetesen nem szívom le a pipafüstöt. Az összes ilyen teszt szart sem ér.
2011. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp ezért mondom, hogy csinálni kéne valami használhatót :/
2011. ápr. 14. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg én nikotin függő vagyok, epdig nagyon naem.

Első, berakánád légyszi azt a tesztet ami azt írta hogy meghalsz tüdőrákban?:)

2011. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!