Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen típusai vannak a...

Milyen típusai vannak a Davidoff-nak és milyen erősek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Leírnátok tapasztalataitokat a különféle Davidoffok-ról? A káros anyag tartalmat? Íz? Megéri ilyet venni?


Köszi előre is!


2011. júl. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
így pontosan nemtudom az adatait, de 800 forint és neméri meg mert szerintem sz@r
2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Dehogyis!! 600 Ft. van halványkék, arany, meg asszem piros vagy vörös.. a kéket én nagyon kedvelem, főleg egy kellemes kávé mellett.. az aranyat inkább úgy napközben mint egy átlagos napi cigi.. és pirosat még nem szívtam. Szerintem megéri.. olcsóbb mint a marbi , és kellemes. (bár én marbit szívok és nem váltanám le erre a ''hétköznapi cigimet''.. de szeretem ezt is.) jóféle, próbáld ki ha tényleg érdekel ;)
2011. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köze nincs a 800 forinthoz, 600, helyenként 620 forintba kerül. Kék, Sárga, és "Piros" van belőle, nemtudom nem bordónak hívják-e. Van amúgy Davidoff Gold Slim is, a női változat. Én az erősebb cigik híve vagyok, ezért a pirosat szoktam venni, meglepően erős volt először nekem is, aki piros Multifiltert szív, de érdemes kipróbálni az összeset, nagyon jó cigaretták, nincs rossz utóízük, a kezeden, ruhádon sem érződik utána a kellemetlen füstszag. nem véletlenül tarták az egyik legjobbnak a Marlborok mellett.
2011. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én már egy ideje csak Classicot (bordó) szívok, szerintem finom, és most, hogy tönkretették a piros marbit azzal, hogy 0,6-ra csökkentették benne a nikotint, azaz majdenm, hogy át csomagolták a Goldot, így ez is marad.

Károsanyag: 10 - 0,9 - 10

2011. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!