Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokn a cigiröl....

Szeretnék leszokn a cigiröl. Ajánlották a kudzu tabletát rá. Tapasztalatok errö? Vagy valami modszer mi segít? Ki hogyan szokott le?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Háát itt lenne az ideje má. Elég öregesen írsz, betűket hagysz ki, vesszőt sem teszel, ahova kellene. Bizony, ez már az öregség meg a cigi. Nem módszer kell, hanem elhatározás. És ha szabad kérdeznem, mi okból jutottál erre az elhatározásra?
2011. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

2005 - ben ért egy harmadfokú AV blosk, szívrohamom volt...onnantól kezdve egy szálat nem szívtam el, pedig napi 2 dobozzal szívtam kék prilukit.

Most 23 éves vagyok és pacemakerrel élek, elég indok a leszokáshoz?

Mondjuk, én születési rendellenesség miatt kaptam PC - t, mert bal szívkamra nagyobbodással születtem, ami 18 éves korom elött 1.5 hónappal meg is mutatkozott és szívem felmondta a szolgálatot.

2011. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Válaszd az elektromos cigit ,Nézz utána a net-en, MEGÉRI
2011. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allen Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról. Van hangoskönyvben is, Szilágyi Tibor hangján. Nagyon hatásos, én 10 év után szoktam le vele, egyik napról a másikra, elvonási tünetek és sóvárgás nélkül. Kb 1700-2000 Ft, és nagyon megéri!
2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!