Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Először töltöm a dohányt, de...

Először töltöm a dohányt, de tul erős, van gyengébb? (lent)

Figyelt kérdés
sziasztok. most töltöttem először. primus dohányt vettem kéket (vagy világoskéket),fehér hüvely. eddig sárga cigiket szivtam általában. van ennél gyengébb is? probalkozom, tudom hogy elsőre nem lesz tökéletes, de akik már gyakorlottabak azoknak is sokkal ,,lazabb,, mint egy rendes cigi?
2011. szept. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Primus dohányt szerintem ne vegyél, eléggé kaparós, erős dohányai vannak, és feltűnően büdösek is. GoldenGate dohányok, Sopianae dohányokat ajánlom. Esetleg a sodorni való dohányokat, mint pl a Domingo. Egy sodro 1-2 száz HUF között van, 1 doboz cigipapír amiben 50 papír van 30 FT körül, szűrőt is fillérekért kapsz hozzá. Sodorni kicsit macerásabb mint tölteni, de tapasztalataim szerint sokkal "finomabb", lágyabb dohányok vannak a sodorni valók közt, mint a töltős dohányoknál.

2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. viszon már megvettem, nem akarom kidobni. csak erős picit, de lehet majd belejövök jobban. meg hátha találok gyengébbet.
2011. szept. 19. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet keverni is a dohányt valami gyengébbel.
2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Úgy oldottam meg már jó ideje hogy dobozos Austin dohányt töltök Primus aktív szénszűrős hüvelybe és van egy csodálatos szipkám amibe cserélem azt a filtert amit a sodróknak szántak. Kettő megy bele így három filter szűri meg a füstöt. Töltőt kipróbáltam néhányat mostanában az O C B-t használom a dohány nedvességén sok múlik. A túl nedves beletapad a túl száraz sprőd, morzsolódik és a beletöltés mennyiségét is ki kell tapasztalni. Most már egyre ritkábban esik meg hogy a cigi vége felé ölembe pottyan a parázs. A gyárit gép tölti te meg nem vagy gép. Ennyi.
2011. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krrrr válasza:
Sárga Multifilter dohányt ajánlok (1000 Ft/40gr.). Jó minőségű, elég gyenge és finom. Hozzá GoldenGate töltőt, szerintem az a legjobb (kb. 2000ft). Hüvelynek jó az olcsó, 200 Ft-os kék Club is.
2015. febr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!