Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez jó ötletnek tűnik?

Ez jó ötletnek tűnik?

Figyelt kérdés

Ameddig nem kezdődik el a suli nincs túl sok pénzem arra, hogy cigit vegyek és általában naponta ilyen 5-7 szál menne el, tehát kitart így elvileg 4 napig... heti 2 doboz megy el kb. Az jutott eszembe, hogy kidekkelem (eloltom), de mivel utána kicsit szarabb az íze, akkor azt a részt levágom róla, vagy valami... 100-as cigit veszek és ugye nem kívánom az egészet, csak az első 5-6 slukkot, az után eloltom és utána még van majdhogynem egy rövid cigim. Így akkor naponta a fogyasztást le lehet csökkenteni ilyen 3-4 szálra is (ha 2x megyek ki, akkor az már 6-8) és így tovább elég a doboz, kb. 5-6 napig... :D


Egyébként elmúltam 18 éves, mielőtt valaki ezzel jönne, csak nincs nyári meló és doboz cigi sokba kerül...


Ha valakinek erről lenne valamilyen tapasztalata, ötlete, azt szívesen várom! :D


2011. júl. 15. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Bicajozz, kondizz fuss, ússzál próbáld lekötni magad valami mással, az sokat segítene szerintem. Esetleg gitár vagy játék a gépen cs ut flatout2, bármi jó ami leköt.

Helyes és jó döntés! Azért nem esik jól az egész szerintem, mert tudat alatt leakarnád tenni, de félsz hogy nem fog sikerülni.

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni.

Nem csak most kerül sok pénzedbe, ha később beteg leszel akkor még több pénzedbe, mert a társadalombiztosítás egy idő után nem fogja a káros szenvedélyek okozta betegségek gyógyítását 100%ban finanszírozni.

Remélem tudtam segíteni, szerintem menni fog:)

2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó ötlet 100-as ciginek a felét elszívod az már elég hogy elnyomja a nikotin éhségedet
2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van,100%-ban,de,hogy a kérdésedre választ adjak,szerintem jó ötlet.

:)

2011. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De inkább szokj le,sikerülni fog! :)

Elvégre nem akarod,hogy a kedvesed minden este ezt a zenét hallgassa,és sírjon a fényképed mellett.

Vagy épp a szüleid.

http://www.youtube.com/watch?v=WyG2tkIUcX8

2011. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%
az elsőnek igaza van én is cigiztem és a meccs első húsz percében kapkodtam a levegőért most meg se kottyan egy meccs próbálj meg úgy leszokni h rágózol és a kezeddel mindig csinálj valamit!!
2011. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!