Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha megátkozta...

Mit lehet tenni, ha megátkoztak? A karmaoldás a tvben valahogy nem tűnik nyerő ötletnek : P

Figyelt kérdés

Mostanában mindenféle bajom van. Fejfájás, hasfájás, magas pulzus, ugráló vérnyomás, meg amit el lehet képzelni. Plusz 3 napig tartó 40 fokos láz mindenféle tünet nélkül... és egyszercsak elmúlt, mintha nem is lett volna.

Orvos szerint semmi bajom sincs, de a párom eléggé valóságosan nézhette ahogy ráz a hideg 4 takaró alatt :/


Eddig gondolkoztam, mi lehet az oka, de nem jutottam másra, mint hogy egyik ismerősöm keze lehet a dologban. Azóta vannak gondjaim, mióta összevesztem vele. Ha régóta nem beszéltem vele, nincs semmi gondom. De ahogy kapcsolatba lép velem, vagy valahogy valamiről eszébe juthatok, rögtön kezdődik a fejfájás, amit semmilyen gyógyszer nem enyhít. Aztán szép lassan sorban egyre rosszabb...

Mit tehetek hogy visszaverjem az átkot?


2010. okt. 18. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szabadulj meg ettol a gondolattol, foleg a visszaverestol, mivel ez okozza a fejfajasodat is.

Ezeket a tuneteket ird le, aztan kezd el ugy leirni, ahogyan megjelentek, tehat hol es mikor es mivel kezdodott?


Tehat kezdodhetett egy hasfajas, amit nem kezeltettel, de az is lehet, hogy tulsagosan sokat idegeskedsz pl., s az aztan tud produkalni rendesen!

Amiket leirtal tuneteket, azoknak lehetnek a kivalto oka a stressz, ami elkezdodik mint egy jelzeskent, hasfajassal, vagy gyomorfajassal, s aztan amikor meg mindig nem valtoztattal ezen, hogy nyugodtabb eletmodot folytass, akkor viszont mar megjelenik a vernyomas problema is es igy tovabb.

Figyeld meg az etkezesi szokasodat, es probalj ugy etkezni, hogy nyugodtan, mert ez nagyon fontos!

Ha tudsz akkor keress fel 1 termeszetgyogyaszt, Aki segit Neked abban, hogy megszabadulj ezektol a tunetektol, mivel ezeknek lelki oka van, mivel fizikai elvaltozast nem talaltak.

2010. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tarkon lövés?
2010. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha igazából nem is átkozott meg ez a rokonod, csupán bemeséled magadnak?

Úgy ismered az illetőt, mint aki otthon szertartás keretében átkot bocsát rád?

2010. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég lehet ha pusztán akarod, hogy eltűnjön rólad az átok, de ha nem hiszel a saját elméd hatalmában, akkor sokkal egyszerűbb, ha keresel egy könnyű rituálét, amiben hinni tudsz, vagy kitalálsz egyet.

Lehet hogy le fog pár hitetlen emberke szavazni emiatt, de én úgy gondolom, hogyha ez kell, hogy megnyugodj, akkor csináld, mert a fontos az, hogy újra jól érezd magad :)


Jó lehet, ha a bajokat felírod egy lapra, majd elégeted, vagy veszel egy darab fonalat, ami számodra jelképezi az átkot, ami megkötöz, és azt vágod vagy égeted el..

minél több szimbolikus elemet találsz ki, annál jobban azonosulsz a szabadulás képével és annál hatásosabb a dolog.

Egyébként átkok visszaverésére alkalmaznak tükröt is.

2010. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Stephen King - Sorvadj el!

Adhat néhány ötletet...

2010. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az egyik kedvenc könyvem :D kösz a kommenteket!

még azoktól is akik hülyének néznek, mert a természetfeletti is eszembe jut ilyen ügyekben

2010. okt. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!