Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aspirinre után pár órával...

Aspirinre után pár órával betépni? Kellemetlen mellékhatások?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Aspirintől nem tépsz be, még kombinációval sem.
2011. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy bevettem az aspirint és ha utánna elszívok egy füvescigit nem lesz semmi gond?
2011. júl. 17. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Májkárosodás, gyomorvérzés, és mindkettő a központi idegrendszerre hat.

Hasfájás, hányás és hasmenés a mellékhatások közt, és betépve nem tudom, eljutsz-e a sloziig.

Az ilyen gyógyszerek tompítják az agy működését, max többet kell beszedni ebből-abból, hogy betépjél.


A drogosokról alkotott véleményem most kedvesen megtartom magamnak.

2011. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17:55, nem tudom, honnan informálódtál (már ha egyáltalán...), de nagy baromságot írtál.

Nyomorvérzés, meg májkárosodás attól, hogy valaki egy aspirinre "rászív" egy spanglit? Pffff...

Kérdező, nem lesz tőle semmi bajod, ne aggódj.

Az okoskodókra, akiknek fogalmuk nincs a fűről, csak hallottak/olvastak róla dolgokat (teszem hozzá olyan dolgokat, amiket a hozzájuk hasonlók mondanak/írnak) meg ne hallgass.

L/24

2011. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!