Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Krokodil drogról? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hallottatok már a legújabb drogfajtáról, az úgynevezett krokodil drogról? Ha igen mi a véleményetek? Szerintetek is elfog terjedni itt Magyarországon? :S:/ Elég hülye volt aki feltalálta.....
2011. júl. 31. 09:54
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

itt egy link, aki még nem hallott róla:


[link]

2011. júl. 31. 09:56
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tényleg borzalmas.
2011. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Nem hülye volt, csak gazdag lett. Nem fog elterjedni, nem lenne rá kereslet, ezt ott marad inkább ahol elkezdődött.


[link]


Ez is jó

2011. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Akinek többet ér a kábultság érzete, mint a saját élete, az hülye. Az ilyen hedonistákat önveszélyesnek tartom és az önakasztók mellé dobnám be a diliházba.
2011. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
fú hát ez nagyon kegyetlen...az a nő a videóban jól elintézte magát :S ááá de ez nem igaz...látta, hogy mit művel magával, de tovább folyatatta annak a sz@rnak a szedését...
2011. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
hát igen..elég durva mindkét videó..szinte rosszul lettem a látványtól :S de amúgy az ilyet valamilyen szinten tudom-valamilyen szinten meg nem tudom sajnálni, mert végülis ő tehet róla,hogy idáig jutott..ha kicsit is erőt vesz magán,elkerülhető lett volna ez a helyzet.
2011. júl. 31. 20:54
 7/30 anonim ***** válasza:
Hát, beteg... párom mentős, és az elbeszélései alapján sajna terjed... az ilyen nem is érdemli meg, h kimenjenek hozzá... és az a legrosszabb, ha egy ilyen miatt nem érnek ki időben mondjuk egy stroke-oshoz... :( hogy a toxin hogy bánnak velük, arról már nem mesélek... nyomorékok.
2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
és mennyi pénz rámegy a kezelésükre...állásuk, tb-jük gondolom nincs a drog miatt, a kórházban meg kénytelenek ellátni őket. számlát gondolom nem kell kifizetniük, pedig ha kikéne akkor a drogozás lenne a legkisebb gondjuk szerintem.
2011. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%
kössz, de inkább maradok a fűnél. :) , de ennél még az alkohol is jóbb :D
2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
de ez rosszabb, mint a lepra szerintem...mert láttam már (igaz a tv-ben) leprásokat, de egyik se nézett ki olyan brutálisan, mint az a nő a videóban.
2011. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!