Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Krokodil drogról? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hallottatok már a legújabb drogfajtáról, az úgynevezett krokodil drogról? Ha igen mi a véleményetek? Szerintetek is elfog terjedni itt Magyarországon? :S:/ Elég hülye volt aki feltalálta.....
2011. júl. 31. 09:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%
Igazából ebből a krokodilból szerintem nem gazdagodott meg senki. Mivel kb. 600 ft az előűllítási költsége, és házilag is össze lehet állítani.
2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

ma 02:02

Elvonóra menjél vissza

2011. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Phoe


Ez egyszerű. Nem kell drogozni. Egyébként lövik, úgy mint a heroint. Ha nem lősz semmit, nem fenyeget ilyen veszély. És szerintem nézd meg a videót.

2011. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Köszi a rendreutasítást, de nem drogozom! Gyerekeim vannak... azért kérdeztem. Nem tinikorú vagyok.
2011. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Messze nincs akkora hatása mint a heroinnak, de élvezhető persze ugye látjuk a következményeket... olcsó még ami mellette szól


annak ajánlom akinek már ugyis 1 kalapszart nem ér az élete :)

2011. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ezo !!!

Nem kellene sértegetned, meg elvonóra küldözgetned.

Nem nekem van szükségem az elvonóra, te flesselsz. Fiatalokkal foglalkozom, azért kérdeztem! A videót azért nem akarom megnézni, mert már túl sok szörnyűséget láttam az életben. Na ennyit rólatok, beszólogatósok.

2011. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
akinek már egy kalap sz@rt se ér az élete, annak sem kéne ilyen embertelen módon kicseszni magával...inkább valami humánusabb megoldást válasszon
2011. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%
Kodein tartalmú tablettákból lehet előállítani a krokodilt, amik Magyarországon vénykötelesek. Oroszországban, ahonnan kitalálták ezt a drogot, pedig nem. a testi elváltozásokat nem a kodein, hanem a hozzáadott melléktermékek (nehézfémek) okozzák. Itthon nem fog elterjedni. csak a félreértések elkerülése végett.
2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 ImmmI666 válasza:

Aki írta hogy kipróbálja a füvet

annak csak annyit írok hogy "kipróbálja persze..." Első szar lesz mert nem lesz semmi (legtöbb ember elsőnek nem érez semmit) utánna bele próbálsz 2odjára hogy kiváncsi vagym égis milyen aztán már azt veszed észre hogy buliba megkínálnak stb utánna 1 kis speed stb...majd végül ez meg az ... nem érdemes kipróbálni . ) én is kipróbáltam és most néha napján szivok(nagyon ritkán) de ide tudom hogy sose fogok eljutni meg persze a kokainig se csak a Herbália(Y) : Damit a szülőanyánk adott : D

2011. aug. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
32%
megnéztem mindent. érdekes hogy egyesek így "jól érzik magukat". a videón a qrvának mintha kicsit fájna a megmozdulás "ténye". hm. pontozzatok le de valahogy nem súlyt le és nem is tudom sajnálni egyik nyomorékot se. 16/f
2011. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!