Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dunhill Reloc. Mit gondolsz...

Dunhill Reloc. Mit gondolsz róla? Szerinted hasznos? Vagy csak engem zavar és én tartom feleslegesnek? .

Figyelt kérdés
Kajak nem látom értelmét. Macerás vele kivenni a cigit, és egy idő után nem is ragad oda. AMúgy kék dunhillt szívok, de gondolom a többin is van.
2011. aug. 1. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
eleinte jó, ameddig ragad :D de néha zavar engem is
2011. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mme. CoCo válasza:
Szerintem jó,mert ha esetleg kinyitódik a táskámban a teteje,nem hullik ki a cigi.Jó az...pláne, ha Dunhill-t én akkor is szívnám,ha fadobozban árulnák,csak túl drága....
2011. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.Soha nem gondoltam volna,hogy milyen hasznos,amíg egy haverom a zsebében nem felejtette a cigijét és úgy ment be a medencébe.Semmi bajuk nem lett,tök szárazak maradtak,komolyan.
2011. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
660 drága? itt annyi a kék. a fekete nem tudom. még mindig fényévekkel jobb, mint a hasonló árú multi meg esetleg még viszonylag hasonló árú bond. azok szar munkáscigik, a dunhill meg mindig is jónak számított. szerintem nagyon megéri, és nem drága. a sárga PM is hasonló árban van, viszont meg sem közelíti.
2011. aug. 2. 04:09
 5/8 Matthew001 ***** válasza:
szia, én is kék Dunhillt szívok, de én sose hagyom rajta azt a ragadós vacakot :) ha kicsit tovább húzod szimplán lejön róla és ugyan olyan mint az összes másik cigisdoboz. Én szerintem felejts el, engem is az őrületbe kergetett, főleg amikor már a dohány is beleragad 20/F
2011. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Matthew001 ***** válasza:
az előző komment írója vagyok, szerintem 660 az egy ciginek drága, de ha már elhintjük, hogy Dunhill, akkor nem. amúgy a régi csomagolásnál 620ért jobban örültem neki, de hát ez van :) az összes Dunhill amit magyarországon forgalmaznak egységesen 660, hacsak nem valami különleges fajtát szívsz, tehát a fekete is 660
2011. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik, hogy beleragad a dohány, és akkor mégúgyse ragad. főleg, hogy nekem szokásom lucky strikeot fordítani.:D bár az már szocprobléma
2011. aug. 2. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:
első dolgom hogy letépem a dobozról
2011. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!