Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor félhetek előre? Mi...

Most akkor félhetek előre? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Szerdán mennem kell tüdőszűrésre és nem tudom előre, hogy milyen eredményt kapok!! Persze senki sem tudja előre!! De mégis mi lesz azon a papíron, amit 2-3 nappal később kapok?? 8 hónapja dohányzom, már leszokóban vagyok!! Szüleim nem tudják, hogy szívtam/om!! Lehetek ennyi idő után valami betegségem??? Retardált válaszokat nem kérek!! Köszönöm! 17/F
2011. aug. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos dohányzásnak már lesz nyoma a tüdődön, de maradandó elváltozást talán még nem okozott. A tüdőszűrő állomástól a szüleid nem is fogják megtudni, hogy dohányzol. De ezzel a dologgal azt hiszem ez a legkisebb probléma sokkal nagyobb, hogy

1. baromi egészségtelen

2. baromi drága

Ha már elszántad magad a leszokásra, ne is hagyd abba attól, hogy esetleg nincs (még) semmi bajod, és nem buksz le otthon.

2011. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. aug. 1. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első remekül leírtam,és még csak annyit tennék hozzá,hogy azt,hogy dohányzol,nem mutatják ki,mivel nem arra kíváncsiak.

És jól döntöttél,hogy leszoksz,remélem sikerülni fog! :)

Bajod talán még nem lett,de igazából ez mindenkinél más,szóval előre nem lehet megmondani.

Genetikán múlik az egész.

Ha sportolsz sokat a friss levegőn,akkor a lerakódások a tüdődből eltávoznak,habár ahhoz,hogy a tüdőd tisztulni kezdjen,nem feltétlenül kell sportolni,mer a tüdő automatikusan tisztulni kezd,rögtön,mikor friss,tiszta levegőt veszel.

2011. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2011. aug. 2. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
még hányszor írod ki a kérdést?
2011. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!