Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges, hogy megáll/lelass...

Lehetséges, hogy megáll/lelassul/visszafordul a hajhullás a dohányzás abbahagyása után? (Tipikus férfi kopaszodás) 24/F

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztalatok érdekelnének! Van köztetek olyan, aki elkezdett kopaszodni (férfi), majd leszokott, és ez pozitívan hatott erre az égető férfiúi problémára?

Köszönöm


2011. aug. 4. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
lehet jobban állna ha kopasz lennél.. hát kitudja, szerintem állj le vele aztán az csak jobb lehet.
2011. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

olyan Bruce Willis féle kopaszodás ez! Tehát még bőven van hajam, nagyjából mint neki a Die Hard 1-be! ;)

De köszi a biztatást!

2011. aug. 7. 23:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak hormonokhoz van köze. Cigivel köszönő viszonyban sincs a hajhullás. Én 20 évig cigiztem és most 36 évesen ugyanolyan sűrű a hajam, mint 16 éves koromban.
2011. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Leszokás után úgy megnő a hajad, lesem tudod majd vágni! Én így jártam semmivel se tudom levágni úgy nő!
2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Csak tegyem le azt a szart,mi! Egyébként 20. nap cigi nélkül! Kösz a biztatást, utolsó! ;)

A kérdés óta 1 szál se!

2011. aug. 19. 19:53
 16/16 anonim ***** válasza:
ügyi vagy :D igy tovább !
2011. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!