Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a cigiről, de így...

Leszoktam a cigiről, de így rengeteget eszem, mit tegyek hogy csillapítsam az étvágyam és ne egyek ennyit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
foglald el magad mással menj ki a szabadba futni bicózni sétálni.Ha rossz idő van takaríts aludj!Ha sok pénzed is van menj termálba ilyen helyekre.
2011. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondoltam már erre én is de valószínű babát várok és azért szoktam le így nem hiszem hogy futok, meg bicajozok, de majd kitalálok valamit :)
2011. aug. 7. 15:37
 3/10 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2011. aug. 7. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor ha babát vársz boldog babvárást.De ha ennél akkor nassolásképp zöldség gyümölcs. Séta?
2011. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább igyál vizet, vagy teákat evés helyett. Amikor meg nagyon nem bírsz magaddal, egyél meg egy almát. Meg még egyet, és még egyet. :)

És egyébként meg a babavárás nem betegség. Nyugodtan lehet úgy is sportolni, ha ésszel csinálod. :)

2011. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. aug. 7. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók nagyon jól leírták,én még csak annyit szeretnék hozzátenni,hogy szerintem kezdj el megtanulni kötni,varrni,stb,hisz ezek majd jól fognak jönni,a kisbaba ruházásához! :)

Ezzel szerintem elterelheted a figyelmed,és méghozzá hasznos dolgot is csinálsz,tanulsz! :)

2011. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ingerelned kell a szádat. Javaslom a rágót, az a fogakat is tisztíthatja.
2011. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igyál.
2011. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Szokj vissza a cigire ...
2012. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!