Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi károsodást okoz napi...

Mennyi károsodást okoz napi 1-2 szál közepes erősségű cigaretta elszívása?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Sokat, mert rászoksz és abból az 1-2 szálbol lesz 1-2 doboz lesz, ne csináldd leszokni meg csak naon nehezen lehet...
2011. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tetszik a ***** válasza:
100%
Azt mondják 5 perc életedből szálanként. De ez attól függ, hogy hány éves a dohányzó, és mikor óhajt leszokni róla. 16 évesen elkezdtem dohányozni. Szerettem sportolni is, de nem versenyszerűen. 4,2 km-t 10 perc alatt futottam le. Jövőre ezt a távot kvázi 20 percé bővült a dohányzás miatt. Gyakoriak voltak a torokgyulladások nálam. Megijedtem a teljesítményem romlása miatt, így leszoktam, 18 évesen pedig újra tudtam hozni a formámat. Szerencsém az volt, hogy nem lettem rákos. Tudod, nem az a baj, amit a szervezeteddel művel, mert leszokás után idővel felépül a szervezet. A probléma a rák kockázata. Ha tüdőrákos leszel, nem nagyon lesz sok boldog éved.
2011. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam,h 1 szál cigi 8 perccel rövidíti meg az életet.
2011. aug. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondják 5 perc életedből szálanként. De ez attól függ, hogy hány éves a dohányzó, és mikor óhajt leszokni róla. 16 évesen elkezdtem dohányozni. Szerettem sportolni is, de nem versenyszerűen. 4,2 km-t 10 perc alatt futottam le. Jövőre ezt a távot kvázi 20 percé bővült a dohányzás miatt. "


19 vagyok (konkrétan ma lettem 19 :D). Én ennyi idő alatt ennek a távnak a felét futom le... akkor ez most gáz? Semmilyen szerrel nem élek (se cigi, se alkohol.)

2011. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Utolsó, boldog szülinapot!!! :D
2011. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
hüülyeség nagypapám már aktívan dohányzik 55éve 70éves az öreg hála istennek semmi baja nincs rák vagy ilyesmi makk egézséges még csak gyógyszereket sem szed! és ráadásul egész életében olcsó cigarettákat szivott, kossuth szimfónia, prirukki, next stb jelenleg 8éve töltött cigarettát szív na erre varjatok gombot fiaim
2011. aug. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tetszik a ***** válasza:

09:12 -nak:


Igen, az gáz, ha sportoló vagy.

2011. aug. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

11:45: köszönöm!:D



Utolsó: sportoló vagyok, de spec ebben nem vagyok jó. Viszont nálunk SENKI nincs, aki ennyi idő alatt 4,2 km-t lefut. Pedig van olyan osztálytársam, aki ilyen "futóbajnok" aki 8:50 alatt futja le a 2400-at. Ahhoz már a tesitanár is külön gratulált. De 4,2-t 10 perc alatt, az hihetetlen teljesítmény. Szerintem nálunk még a TF-esek se nagyon tudnák azt produkálni.

2011. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ehez az eredményhez 25,2 km/h-val kéne végig futni,vagyis ez az átlag sebességed.Amire BIZTOS h nem vagy képes.Szóval egy kcsit szerintem túloztál...:D
2011. aug. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tetszik a ***** válasza:
Elnézést elírtam, 3.2 és a 10 percet is hozzávetőlegesen írtam (~11-12 max)
2011. aug. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!