Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pótcselekvés dohányzás helyett?

Pótcselekvés dohányzás helyett?

Figyelt kérdés

Ilyen "jó" időben tudok futni, biciklizni. De télen hidegben mit lehet csinálni? Már egyre kevesebbet költök cigire, inkább az állatokra szánom azt a pénzt.

Egy hülye 17/F


2011. aug. 9. 23:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szobádban egy akkora helyen, amekkora helyen elférsz, felülésezel, fekvőzöl, súlyzózol, stb, közben megy a zene. Ennyi.


Én is ezt szoktam télen, néha nyáron is, csak lazábban, lány-változatban. :D



18/L

2011. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Rágózz,szotyizz,egyél almát,gyümölcsöket,eddz,konditerem,otthon:felülés,súlyzózás,fekvőtámasz,sétálj,sőt,akár még rajzolj is!(XD)

Vagy karaoke,fényképezz,tanulj meg sütni,főzni,vagy akármi ami eltereli a figyelmedet a cigiről! :)

Ez mindenkinél más! Nekem például a gépes játékok,és a jó filmek,és zenék fordítása köti le a figyelmem.

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jók ezek az ötletek. :) Köszönöm szépen mindenkinek. Amikor már nagyon kívánom a cigit akkor kínomban már táncolok is :D De általában valami műanyagot rágcsálok :D
2011. aug. 10. 15:52
 14/15 anonim ***** válasza:

kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezeket a linkeket és legyél elszánt, te sokkal erősebb vagy mint az bűzrud, te fogysz kijönni ebből győztesen és kész, nem fogja az élted minden egyes percét uralni

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni.

Kérdező írtam privátot is.

2011. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akár tanulj mg varrni! :)

Én 14 éves fiú koromra tudok! :)

Tökre leköti az embert,elég nagyon odafigyelést igényel,és türelmet,stb.,úgyhogy nem lesz időd a cigire gondolni! :)

2011. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!