Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek veszélyes az, ha...

Szerintetek veszélyes az, ha diólevélből csavarok szivart és elszívom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért pont diólevél?
2011. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azért,mert apukám mondta hogy diólevélből csavartak,és ki akartam próbálni milyen,de azt nem mondta milyen hatása volt,megkérdezni meg nem merem,nehogy rájöjjön hogy szívni akarom,amúgy megvan már,de nem mertem még meggyújtani.Beleszívtam gyújtás nélkül,de úgyis bódító volt.
2011. aug. 14. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld. Nem éri meg kísérletezni.
2011. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A diólevél nem mérgező? Mármint a bomláskor még a füvet is kipucolja maga alól..
2011. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
haaahh en az ilyennek nem hinnek..az apak szoktak hazugsaggal bocskodni:D baratomnal voltunk a baratom apja...meg meselt a legenybucsujabol:))) es kiderult hogy veletlenul a hangover 2 ot meselte el...a baratommal halalra rohogtuk magunkat utana...de eletem egyik igen erdekes elmenye..:)) aztan o is bevallotta hogy kicsit elvonatkoztatott..es vegul megkinalt egy 8 eves tokalyibol...isteni volt^^
2011. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Tokaj nem tokaly te suttyó
2011. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Paraaaaszt:)))
2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
am a válasz veszlyes a diólevél mérgező
2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lacabazz válasza:
50%
En a helyedben meg egy kis szikkadt tyukszart is csavarnek bele!
2012. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jaj de hozzáértőek vagytok. :DD

mellesleg,lekell darálni nagyon apró darabokra a diófalevelet,és rendes cigaretta dohánnyal elkeverni,és semmilyen hatása sincsen. apuék akkor szokták ezt csinálni,amikor hónap végére elfogy a pénz,összekeverik,és így többet tudnak dohányozni.

2013. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!