Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gombáztál már? Mik a tapasztal...

Gombáztál már? Mik a tapasztalatok? Mennyire lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

Drogról van szó, igen. Esetleg tudtok olyan honlapot linkelni, ahol a tapasztalatokat írják le? Mert én nem találtam.


(Tudom, hogy nemigazán ehhez a témakörhöz tartozik, de még ez áll hozzá a legközelebb.)


2010. ápr. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttad a Dealer című filmet? Itt megnézheted:

[link]

Maga a film elég hosszú, de az 53-54. perctől pont két gombázós csajról van szó benne. Nem hülyeség, a legtöbb emberből tényleg ezt hozza ki. Bár én soha nem éltem vele, hallottam egy-két dolgot róla. Szerintem az egyik legundorítóbb és legveszélyesebb drog, de te tudod...

2010. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, nem feltétlenül akarom kipróbálni, csak ha már tudok róla elegendő információt, és megbizonyosodom róla, hogy nem lesz gond. tisztában vagyok vele, hogy veszélyes, ezért próbálok nem csak úgy vakon elindulni.
2010. ápr. 7. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy nem valahol máshol van ez a rész? mert én nem találom.
2010. ápr. 7. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan 55:22-nél kezdődik. Az a szörnyen idegesítő "pam-pam" az alapzaj.
2010. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint minden pszihedelikus droghoz felkel készülnöd lelkileg, hogy érett vagy-e már rá (lsd, meszkalin).Viszont ha kiakarod próbálni akkor jó helyről szerezd be a cuccot mivel ha veszel egy hallucinogén ámde részben mérgező gombát akkor haluzni fogsz és rettenetes gyomorontásod lesz.A daath2-őn találsz beszámolókat.

[link]

2010. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!