Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha szívom mások füstjét, én...

Ha szívom mások füstjét, én vagy a dohányos fog előbb tüdőrákot kapni?

Figyelt kérdés

Nem passzív dohányzásra gondolok. Csak mikor haverok cigiznek, én is ott vagyok. Meg amikor valaki megy, sétál, és mögötte megyek, megint csak szívom a füstöt.

Persze, ez nem olyan sokszor van, ilyen heti 1-2x 10-15 perc szerintem.

Szóval kire ártalmasabb ez? Az aki dohányzik rendszeresen, vagy rám?

Ismerősöm szerint rám, mert Ők szűrőn keresztül szívják.

De, akkor is, én sokkal egészségesebb vagyok nem?

Mivel aki napponta szív 4-5 szállal, hiába szűrőn át, tuti előbb fog elpatkolni a cigitől mint én nem?


2011. okt. 6. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A dohányos, de akkor sem biztos, hogy tüdőrákot kap. Amúgy az autók kipufogógázától előbb lesz tüdőbetegséged, mint attól, hogy beszipuzod párszor mások füstjét.
2011. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért hihetetlenek vagytok. a dohányoshoz sokkal közelebb van a cigi, így ő beszívja a füstöt a szűrőn keresztül, és a 'végterméket' is. hihetetlen hogy erre nem gondol senki esküszöm
2011. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleve hülye a kérdés. Látszik hogy mennyire agy mossák a médiák az embereket. Aki dohányzik az nem egyenes arányban lesz tüdőrákos. Gondolkozz mielőtt elfogadod a médiák agymosó híreit! A cigi az egyik legősibb dolog a világon Nem azzal van a gond hanem a sok kapzsi emberrel, akik ebből is pénzt csinálnak.
2011. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de, az önző dohányosokkal van a baj.
2011. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!