Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiúk, nem néztek furcsán...

Fiúk, nem néztek furcsán olyan lányokra, akik Marlborot szívnak?

Figyelt kérdés
Szerintem tipikus pasis cigi, vastagabb, barna szűrős. Tudom, hogy van Edge, Gold, satöbbi, de most beszéljünk a hagyományosról. Én kissé furcsán érzem magam, olyan nőietlennek.
2011. aug. 16. 13:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az senkit nem érdekel, hogy érződik-e :) Legalábbis ebben a kérdésben nem.
2011. aug. 19. 14:33
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
ha nem vetted volna észre volt aki rátért :) és gusztustalan ugy ahogy van...teljesen mindegy mit szív..
2011. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik a Marlboro, mert sosem érdekelt a dohány világa, de nálam a cigi eleve kizáró ok. Punktum. De elég gáz, hogy azon menőztök, ti, dohányosok, hogy ki melyik fajta büdös szart szívja. Az még nem jutott eszetekbe, hogy egyiket se? Ja, tudom, az nem menő.
2011. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem menőzök, ha menőznék, lesza.rnám és napi 2 doboz Marlborot elszívnék. De én pont hogy sza.rul érzem magam vele, de ennek találom legjobbnak az ízét. De nem is értem, mit kerestek itt ebben a témakörben. Úgysem váltjátok meg a világot. :)
2011. aug. 21. 21:09
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért él a remény, hogy pár hülye szemét felnyitjuk:)
2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a családja, barátai nem tudják felnyitni, akkor ti sem így idegenben. Ne mondjátok, hogy úgy gondoljátok, egy dohányos édesanyja nem próbálja leszoktatni a gyermekét.
2011. aug. 21. 23:24
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, itt jön egy dohányos válasza:

a malboro jó cigi. akinek a malboro büdös, annak minden cigi az. Engem pl kiráz a hideg az izesitett cigis plázacicáktól.

Szivj piros malborót, sőt tépd le a filterjét ha jól esik.

Idd a sört üvegből, ha jól esik.

Hallgass death metált max hangerővel a disco ajtajában, ha jól esik.

ÉS az utolsó aranyszabály, ne adj nagyon sokat idegenek véleményére, mert csak egy megfelelni vágyó csaj leszel és szerintem az nem "menő"

2011. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Várj, utolsó: kihagytad, hogy tépjen be, hányjon le az erkélyről, menjen szembe a forgalommal, b*ssza ki a TV-t az ablakon, egyen denevért, igya vizespohárral a Vodkát...


...HA JÓL ESIK:D


Amolyan tipikus metalos vagy. Elmondod, mire vagy olyan fene büszke? Azt hiszed, te vagy az isten, mert mindent meg mersz csinálni? Van, aki őrültségek nélkül is jól érzi magát, és nincs szüksége polgárpukkasztásra meg mások figyelmének a kivívására. Gondolom örülsz a fejednek, hogy kiéled magad, csak egyszer majd azon kapod magad, hogy már csak menőzésből csinálod, nem tudsz száz métert futni a remek szűretlen cigid miatt, egy 70 évesnek is jobb a hallása és tüdőrákos vagy. Éljen a metal életforma!

2011. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%

"ÉS az utolsó aranyszabály, ne adj nagyon sokat idegenek véleményére, mert csak egy megfelelni vágyó csaj leszel és szerintem az nem "menő""



Önellentmondás: nem azért cigizik, mert leszarja mások véleményét és így jó neki, hanem pontosan azért, mert egyszer menőzésből ki akarta próbálni, amikor megkínálták. Vagyis pontosan az vitte rá, hogy fosott mások véleményétől (attól, hogy kigúnyolják). Lehet, hogy már nem ezért cigizik (naná, mivel már függő), de kezdetben azért szokott rá, mert másoknak akart megfelelni. És EZ tényleg nem menő.

Én azért tartom magam menőnek, mert nem dohányzom, ugyanis engem valóban nem érdekel, hogy mások mit gondolnak. Kínáltak engem is, néztek hülyének is, és bennem volt annyi gerinc, hogy nemet mondtam és nem adtam fel magamat csak azért, hogy menőnek tartsanak. Te dohányzol, így benned alighanem nem volt meg ez a tartás. Ne próbáld ugyanis bemesélni nekem, hogy az íze vagy a kellemes illata miatt szoktál rá...

2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem, azért próbáltam ki, mert kíváncsi voltam ( tök egyedül voltam itthon, és akkoriban kb. 2 haverom cigizett csak, az én időmben még nem volt ez menő, 23 vagyok). Azért szoktam rá, mert tetszett. Ennyi a történet, ne veszekedjetek :)
2011. szept. 14. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!