Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás! Hogyan szokjam le?

Dohányzás! Hogyan szokjam le?

Figyelt kérdés
Hogyan szokjam le a dohányzásról? Ha leakarom szokni,többet szivok:(
2011. aug. 17. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszer tedd le. az egész elhatározás kérdése. ha megkívánod a cigit, inkább rágózz, vagy egyél vmi gyümölcsöt, zöldséget. Esetleg sportolhatsz is vmit. Ezzel elkerülheted, hogy meghízz.
2011. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyha naponta sokat szívsz: Fokozatosan, szálanként szokj le, ilyenkor nem szabad hirtelen.

Ha nem szívsz olyan sokat naponta, akkor nem kell szálanként leszokni, rögtön is le lehet, ahogy érzed.

Az sokat segít tényleg, hogy helyette rágózol stb., ezt vezesd be, könnyebb lesz.

2011. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Egy lázas megfázás kapóra jöhet. Ilyenkor nem kívánja a dohányos a cigit.

Én egy ilyen alkalommal tettem le, 40 évi cigizés után.

Korábban kellett volna rájönnöm erre a trükkre...ennek már 6 éve...

2011. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leteszed a cigit, és nem gyújtasz rá többet, a szálanként leszokok nem működik. Akaraterő kérdése, semmi más.

15 év után letettem.

43/F

2011. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
napi 10-12őt szivok, kéket szóval annyira nemis erőset, próbáltam már a rágót de nagyon megkivántam közben is, reggel a legrosszabb, ugye itthon nem cigizek csak ritkán akkor kilehet birni, deha elmegyek valahova vagy egyedül vagyok otthon rögtön rámtör a mámor hogy rákell gyujtanom.. 2éve cigizek.
2011. aug. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!