Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért közvetlen az ajtókba...

Miért közvetlen az ajtókba van a bagóshely a bevásárlóközpontokba és az irodákba?

Figyelt kérdés
Megyünk be pld a tescoba vagy egyirodába intézkedni át kell vágnom magamnak, aki az életbe egy szállat se szívtam és az egy éves gyerekemnek is a bűzön amit a cigisek csinálnak. Miért jó ez, hogy vagy az a választásom, hogy nem megyek sehova, vagy szívom más emberek mocskát?
2009. ápr. 15. 11:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Ezt én sem értem, de elég gusztustalan azon a bűzön átgázolni...
2009. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%

azért, mert ez a legkézenfekvőbb hely a dohányzásra. a szabadban van, az ajtóhoz közel


miért, szerinted hol kellene lennie? :)


kattekop

2009. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Szerinted az kézenfekvő, hogy aki nem dohányzik csak úgy tud bemenni, hogy beszívja mások gusztustalan füstjét? Akár gyerekek is? Vagy az a jó hozzáállás, hogy bagósoké a világ, aki nem az az meg maradjon otthon?
2009. ápr. 15. 12:07
 4/35 anonim ***** válasza:
51%

miért vagy ilyen ellenséges? :O


kattekop

2009. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Ellenséges???????

Talán én ártok más egészségének azzal, hogy telebüdösítem a környéket???????? Nem! Aki cigis árt azoknak akik nem dohányoznak? Igen? Akkor ki az ellenséges?????????? Vagy talán kussolva mosolyogna kéne türnie a nemdohányosoknak? Még tán megértőek is legyünk azzal aki direkt az egészségünk ellen tesz?

2009. ápr. 15. 12:29
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

miért gondolod, hogy én dohányzom? :) mert válaszoltam a kérdésedre vagy azért, mert érdekelt volna a te javaslatod?


miért használsz ennyi írásjelet? ideges vagy? :)


kattekop

2009. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy dohányzol. :O) Általánosságban írok, mert általánosan fellépő gond ( legalábbis sok-sok barátomat zavarja), hogy a nemdohányos, ha be akar valahova jutni, szívhatja a cigizősök füstjét.

A sok írásjel a nyomatékosítás miatt van. :)) Most épp nem vagyok ideges, de amikor dolgoztam és be akartam menni a munkahelyemre és végig az irodasorok előtt vágni lehetett a füstöt, akkor az idegesített nagyon. Mert, hogy menjek vagy ne dolgozni, az azért egy nehéz kérdés emiatt...nem úgy, hogy bemenjek-e boltba vagy sem. :)


Javaslat: iszonyatosan drága legyen a cigi, a többszöröse a mostaninak, hogy az megnövekedett eü kiadásokat is már előre befizesse az, aki cigizik ( akár magát, akár mást rongál)....szégyen, ciki legyen cigizni és nekik kelljen elbújni, ne annak, aki ebédidőben szeretne egy sétát tenni, de nem tud, mert mindenhol füstölnek....na, igen az utca mindenkié

....:)

2009. ápr. 15. 16:13
 8/35 anonim ***** válasza:
40%
Mennj el egy lakatlan szigetre lakni ott majd nem zavar.Ha nő vagy akkor jó nagy hárpia lehetsz.Azért vannak ott,hogy ne dobálják szét a csikkeket mert a dohányosok mindenképp az ajtóig mennek a cigivel.De majd ha a gyereked is rászokik akkor kiváncsi lennék,hogy felemelnéd e az árát olyan drasztikusan főleg ha neked kéne kifizetni.Lehet leszavazni.
2009. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Az én gyerekem nem lesz olyan primitív, hogy rászokjon olyanra, amivel öli magát és a környezetét! Odafigyelés kérdése. Aki leszarja a gyerekét, mert fontosabb neki saját maga, vagy a " jó" példát mutatja, ne csodálkozzon, hogy bagóval a képében látja majd.....

Odadobálják a csikket? Egy fenét! Csapatostól ott állnak és lógatják a pofájukból a füstölgő mocskot. Jártál már egyáltalán irodaház felé??????????? A bevásárló kp-kba, plázákba is ugyanez a helyzet sokszor.

Ó, igen, rögtön gondoltam, hogy az felfogás, hogy a füstösöké a világ. Hisz az a jó fajta. Az a világ legtermészetesebb dolga, hogy odaszarnak más orra alá a bagójukkal és direkt, szánt szándékkal ártanak az egészségének. Kár, hogy nem csak az lesz beteg, aki rágyújt, hanem előbb és jobba, aki csak beszívja mág füstjét. Hol itt az igazság?

2009. ápr. 16. 08:39
 10/35 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi lenne a megoldás?

1.) Minden cigis szokjon le, legyen büszke magára és utána próbálja ki, hogy milyen, ha nem dohányzóként egyfolytában füstöt kap. Biztosan átérzi majd ennek kellemetlenségét.

2.) Utána vagy nem cigizik többé vagy, ha igen, olyan helyen ahol mást nem zavar ( mint aki írta itt, hogy eü-s és kultúráltan magának is és másoknak is ok helyen cigzik).


Hm? Szerintetek ehhez mi kell?

2009. ápr. 16. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!