Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme van gyenge cigit...

Mi értelme van gyenge cigit venni?

Figyelt kérdés
Szerintem a 0,8asok alatt kb mint az alpesi levegő..Nemtom de a beton szofi sem a régi:(
2011. aug. 24. 00:45
 1/7 anonim válasza:
100%
vannak (pl nők), akik nem szeretik az erős cigit, van aki nem a nikotint szereti inkább csak a mozdulatot, meg tetszik nekik a cigizés, megnyugtatja, vagy csak valami elfoglaltság kell, na nekik találták ki a gyenge erősségű cigarettát. Remélem választ adtam a kérdésedre jóéjt
2011. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Divatbol veszik az emberek. Tenyleg nincs ertelme kidobni a sok penzt hegyilevegore.
2011. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy pénzkidobás mert kb a tüdőm kiszakad mire egy normálisat beletudok szívni ezekbe a cigikbe...
2011. aug. 24. 00:54
 4/7 Futurare ***** válasza:
Nem tudom miért szakad ki a tüdőd, mert az ember szájal szivja meg a cigit és aztán tüdőzi le. Lehetne 0 nikoin tartalmú cigit gyártani, de akkor leszoknának az emberek és nem lenne biznisz.
2011. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért "szakad" ki a tüdőm mert belepumpál az ember a cigibe aztán mintha misem történt volna :D
2011. aug. 24. 01:11
 6/7 Futurare ***** válasza:
Egy időbe fehér multit szívtam mert úgy hittem nem vagyok olyan mértékű függő. Ma kék multi....
2011. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kék Pall Mallt,Multit,ma már csak gyengébbeket (0,1-0,6-ig max).Vettem ecigit,az meg 4 mg-os...tehát az meg nikotinban jóval erősebb az átlagnál.Jó lenne,ha lenne belőle gyengébb is.
2011. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!