Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy héten 1 doboz gyenge cigi...

Egy héten 1 doboz gyenge cigi elszívása mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én heti 1 doboz hosszú piros marlbit szívok, engem is érdekelne. De szerintem jobb mint a napi 1 doboz. Bár mondjuk nálam inkább 2 doboz, a péntek szombatok miatt.
2011. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ártalmas nagyon is, mégpedig azért, mert a nikotinfüggés természete az, hogy először csak a szokás rabjává válsz,( ez a nikotin- és kátránymennyiség még jelentéktelen).De! egyre több és több kis rituálét találsz ki magad nak a rágyujtás érdekében. Ahogy az első válaszoló is írta, a hétvége megdobja már is a rágyujtások számát. Később majd csak amikor feszültebb vagy valami miatt, majd a kávé mellé, aztán a suliban a szünetben, ha nagyon jóízűt ettél, majd lassan minden étkezés után,és ez így megy. Észre sem veszed, mikor lettél a megszokás rabjából a nikotin rabjává, nincs éles határvonal. Melyikőtök ismer olyan valakit aki régóta dohányzik, ugyan így kezdte, és most is beéri ennyivel? A szervezetbe került nikotin összeadódik, ezért alakul ki a függés, akármilyen kicsivel kezdted.
2011. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok, igen, igaza van a másodiknak, tényleg minden ismerősöm így kezdte, na mindegy, majd lesz valahogy, viszont megpróbálom elkerülni a rászokást.
2011. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rá fogsz szokni. Én is így kezdtem, mondjuk fősulin szinte lehetetlen elkerülni a bagózást:D

Napi 1 doboz megy el nekem. Ártalmas már egy szál cigi is, de ennyiből ne menj ki az utcára se, mert a levegő is ártalmas.

2011. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a helyzet hogy én úgy is kezdtem hogy egy két szál egy nap és így is folytatom sőt van hogy ha elhatározom egy pár napig hétig nem is szívok
2012. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ABORG ***** válasza:

heti 4 szal olyan mint 1 dobzoz atlagba, mivel eltelik 3ev es mar 1 doboz lesz belole majd eltelik 6, azt napi 2 doboz annak az atlaga 1, majd meghalsz 20 ev mulva valami jo kis tudobajban es elotte erre a kerdesedre fogsz gondolni hogy milyen fa.sz is voltam hogy ilyen irreveláns kerdest tettem fel a gyakorikerdesekre.


udv: egy 10 eve dohanyzo...aki nem tud leszokni, de semmi bajom nincs

2015. febr. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!