Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Goldfield, Lucky strike?!

Goldfield, Lucky strike?!

Figyelt kérdés
Vagyis ezekből melyek a barnafüstszűrősek? és ha lehet árakat is írjatok!
2011. aug. 25. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én csak árat tudok, a lucky strike 700ft körül van
2011. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)

Hát azr már tudom h nem olcsó! :(

2011. aug. 25. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem.. de megéri megkostólni
2011. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

figyelj kedves barátom :) pont tudom a kérdésedre a választ :) ha lucky strike-ot veszel az nagyon jó tényleg főleg a legerősebb változat :)

a goldfield a Magyarországon kapható leolcsóbb cigaretta csakis a LIDL-ben veheted meg régebben 400ft volt most 480 körül a 19 szálas változat asszem a 25 szálas (mert van olyan belőle) az 625ft körül van.

ennyit az árról mert a cigaretta egy nagy rakás guanó szép szóval :) ha nincs semmi de tényleg semmi más akkor megéri venni de nem adja át azt az élményt mint egy normális cigaretta :) sajnálom de ez így van szal a goldfield egy fos :((((

2011. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Csak az a baj h nem annyira szeretem az erős cigit

Szval most már csak azt kéne megtudnom h melyik a leggyengébb ha barnafüstszűrőset akarok venni?????!!!! :D

2011. aug. 26. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy csaj vok, azért még érthető h miért nem csípem az erős bagót! :))))
2011. aug. 26. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:

jujjj akkor bocsi :D akk barátnőm :)))

na szal barnafüstszűrőset veszel az mind erős :((( egy kivételével :)))) van a legismertebb barnaszűrős marlboro -> marlboro gold

[link]

Így néz ki most leárazták asszem de lehet hogy visszament 610 körül van.

A többi mind erős amely barnaszűrős ennek az értékei [6, 0.6, 6] szóval egy közepes erősségű cigaretta

2011. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike:DDD
2011. aug. 29. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
áá igen el is felejtettem írni akartam marlboro goldot.. igen az közepes, és nagyon finom cigi! egyik kedvencem
2011. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!